fbpx

Tvarkaraščiai

Galioja nuo: 2020.09.02

*TEAM – uždaros komandos su atrinktais nariais. *OPEN TEAM – atviros/formuojamos komandos. 
Norintiems patekti į TEAM komandas reikia kreiptis į savo šokių mokytoją.

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
V-TEAM
TEAM
11:00 - 12:00
Valdas
HYPE
TEAM
12:00 - 13:00
Valdas
CHILDREN 15
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 7-11m.
15:00 - 16:00
Greta
CHILDREN 15
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 7-11m.
15:00 - 16:00
Rytis
JUNIORS ONE
TEAM
16:00 - 17:00
Rytis
JUNIORS BEGINNERS
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 11-15m.
16:00 - 17:00
Greta
JUNIORS ONE
TEAM
16:00 - 17:00
Rytis
JUNIORS BEGINNERS
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 11-15m.
16:00 - 17:00
Rytis
JUNIORS ONE
TEAM
16:00 - 17:00
Eivina
JUNIORS 2
TEAM
17:00 - 18:00
Rytis
HYPE
TEAM
17:00 - 18:00
Valdas
MG JUNIORS
TEAM
17:00 - 18:00
Rytis
HYPE
TEAM
17:00 - 18:00
Valdas
CHILDREN ONE
TEAM
18:00 - 19:00
Rytis
CHILDREN 18
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 7-11m.
18:00 - 19:00
Rytis
MONSTERS
TEAM
18:00 - 19:00
Rytis
CHILDREN 18
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 7-11m.
18:00 - 19:00
Greta
V-TEAM
TEAM
18:00 - 19:00
Valdas
POP DANCE/GOGO
OPEN TEAM Pradedantiesiems | nuo 15m.
19:00 - 20:00
Monika
V-TEAM
TEAM
19:00 - 20:00
Valdas
POP DANCE/GOGO
OPEN TEAM Pradedantiesiems | nuo 15m.
19:00 - 20:00
Monika
V-TEAM
TEAM
19:00 - 20:00
Valdas
MG LADIES
TEAM
20:00 - 21:00
Monika
GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS
OPEN TEAM Nuo 19m.
20:00 - 21:00
Valdas
MG LADIES
TEAM
20:00 - 21:00
Monika
GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS
OPEN TEAM Nuo 19m.
20:00 - 21:00
Valdas

Pirmadienis

  • JUNIORS ONE
    16:00 - 17:00
  • JUNIORS 2
    17:00 - 18:00
  • CHILDREN ONE
    18:00 - 19:00
  • POP DANCE/GOGO
    19:00 - 20:00
  • MG LADIES
    20:00 - 21:00

Antradienis

  • CHILDREN 15
    15:00 - 16:00
  • JUNIORS BEGINNERS
    16:00 - 17:00
  • HYPE
    17:00 - 18:00
  • CHILDREN 18
    18:00 - 19:00
  • V-TEAM
    19:00 - 20:00
  • GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS
    20:00 - 21:00

Trečiadienis

  • JUNIORS ONE
    16:00 - 17:00
  • MG JUNIORS
    17:00 - 18:00
  • MONSTERS
    18:00 - 19:00
  • POP DANCE/GOGO
    19:00 - 20:00
  • MG LADIES
    20:00 - 21:00

Ketvirtadienis

  • CHILDREN 15
    15:00 - 16:00
  • JUNIORS BEGINNERS
    16:00 - 17:00
  • HYPE
    17:00 - 18:00
  • CHILDREN 18
    18:00 - 19:00
  • V-TEAM
    19:00 - 20:00
  • GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS
    20:00 - 21:00

Penktadienis

  • JUNIORS ONE
    16:00 - 17:00
  • V-TEAM
    18:00 - 19:00

Šeštadienis

  • V-TEAM
    11:00 - 12:00
  • HYPE
    12:00 - 13:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
CHILDREN 15
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 7-11m.
15:00 - 16:00
Greta
CHILDREN 15
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 7-11m.
15:00 - 16:00
Rytis

Antradienis

  • CHILDREN 15
    15:00 - 16:00

Ketvirtadienis

  • CHILDREN 15
    15:00 - 16:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
CHILDREN 18
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 7-11m.
18:00 - 19:00
Rytis
CHILDREN 18
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 7-11m.
18:00 - 19:00
Greta

Antradienis

  • CHILDREN 18
    18:00 - 19:00

Ketvirtadienis

  • CHILDREN 18
    18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
CHILDREN ONE
TEAM
18:00 - 19:00
Rytis

Pirmadienis

  • CHILDREN ONE
    18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS
OPEN TEAM Nuo 19m.
20:00 - 21:00
Valdas
GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS
OPEN TEAM Nuo 19m.
20:00 - 21:00
Valdas

Antradienis

  • GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS
    20:00 - 21:00

Ketvirtadienis

  • GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS
    20:00 - 21:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
HYPE
TEAM
12:00 - 13:00
Valdas
HYPE
TEAM
17:00 - 18:00
Valdas
HYPE
TEAM
17:00 - 18:00
Valdas

Antradienis

  • HYPE
    17:00 - 18:00

Ketvirtadienis

  • HYPE
    17:00 - 18:00

Šeštadienis

  • HYPE
    12:00 - 13:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
JUNIORS 2
TEAM
17:00 - 18:00
Rytis

Pirmadienis

  • JUNIORS 2
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
JUNIORS BEGINNERS
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 11-15m.
16:00 - 17:00
Greta
JUNIORS BEGINNERS
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 11-15m.
16:00 - 17:00
Rytis

Antradienis

  • JUNIORS BEGINNERS
    16:00 - 17:00

Ketvirtadienis

  • JUNIORS BEGINNERS
    16:00 - 17:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
JUNIORS ONE
TEAM
16:00 - 17:00
Rytis
JUNIORS ONE
TEAM
16:00 - 17:00
Rytis
JUNIORS ONE
TEAM
16:00 - 17:00
Eivina

Pirmadienis

  • JUNIORS ONE
    16:00 - 17:00

Trečiadienis

  • JUNIORS ONE
    16:00 - 17:00

Penktadienis

  • JUNIORS ONE
    16:00 - 17:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
MG JUNIORS
TEAM
17:00 - 18:00
Rytis

Trečiadienis

  • MG JUNIORS
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
MG LADIES
TEAM
20:00 - 21:00
Monika
MG LADIES
TEAM
20:00 - 21:00
Monika

Pirmadienis

  • MG LADIES
    20:00 - 21:00

Trečiadienis

  • MG LADIES
    20:00 - 21:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
MONSTERS
TEAM
18:00 - 19:00
Rytis

Trečiadienis

  • MONSTERS
    18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
POP DANCE/GOGO
OPEN TEAM Pradedantiesiems | nuo 15m.
19:00 - 20:00
Monika
POP DANCE/GOGO
OPEN TEAM Pradedantiesiems | nuo 15m.
19:00 - 20:00
Monika

Pirmadienis

  • POP DANCE/GOGO
    19:00 - 20:00

Trečiadienis

  • POP DANCE/GOGO
    19:00 - 20:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
V-TEAM
TEAM
11:00 - 12:00
Valdas
V-TEAM
TEAM
18:00 - 19:00
Valdas
V-TEAM
TEAM
19:00 - 20:00
Valdas
V-TEAM
TEAM
19:00 - 20:00
Valdas

Antradienis

  • V-TEAM
    19:00 - 20:00

Ketvirtadienis

  • V-TEAM
    19:00 - 20:00

Penktadienis

  • V-TEAM
    18:00 - 19:00

Šeštadienis

  • V-TEAM
    11:00 - 12:00
No events available!
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
11:00 - 12:00
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
11:00 - 13:00
Būtina išankstinė registracija
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
15:00 - 16:00
Būtina išankstinė registracija
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
15:00 - 16:00
Būtina išankstinė registracija
16:00 - 17:00
POP DANCE | Loft
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 11-15m.
16:00 - 17:00
Eivina
ADULTS BEGINNERS | Loft
OPEN TEAM Pradedantiesiems | Nuo 15m.
16:00 - 17:00
Valdas
POP DANCE | Loft
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 11-15m.
16:00 - 17:00
Greta
ADULTS BEGINNERS | Loft
OPEN TEAM Pradedantiesiems | Nuo 15m.
16:00 - 17:00
Valdas
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
16:00 - 17:00
Būtina išankstinė registracija
17:00 - 18:00
MG JUNIORS | Loft
TEAM
17:00 - 18:00
Eivina
POP LADIES | Loft
TEAM
17:00 - 18:00
Greta
JUNIORS 2 | Loft
TEAM
17:00 - 18:00
Eivina
POP LADIES | Loft
TEAM
17:00 - 18:00
Eivina
CHILDREN ONE | Loft
TEAM
17:00 - 18:00
Eivina
18:00 - 19:00
MONSTERS | Loft
TEAM
18:00 - 19:00
Eivina
MG | Loft
TEAM
18:00 - 19:00
Valdas
CHILDREN ONE | Loft
TEAM
18:00 - 19:00
Eivina
MG | Loft
TEAM
18:00 - 19:00
Valdas
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
18:00 - 19:00
Būtina išankstinė registracija
19:00 - 20:00
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
19:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija
DANCE HALL | Loft
OPEN TEAM
19:00 - 20:00
Justina
FREESTYLE | nuo Lapkričio 4d.
OPEN TEAM Pažengusiems ir pradedantiesiems šokėjams
19:00 - 20:00
Dovydas - Dozzy
DANCE HALL | Loft
OPEN TEAM
19:00 - 20:00
Justina
20:00 - 21:00
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
20:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
20:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
20:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija

Pirmadienis

  • POP DANCE | Loft
    16:00 - 17:00
  • MG JUNIORS | Loft
    17:00 - 18:00
  • MONSTERS | Loft
    18:00 - 19:00
  • FREE TIME | Loft
    19:00 - 21:00

Antradienis

  • FREE TIME | Loft
    15:00 - 16:00
  • ADULTS BEGINNERS | Loft
    16:00 - 17:00
  • POP LADIES | Loft
    17:00 - 18:00
  • MG | Loft
    18:00 - 19:00
  • DANCE HALL | Loft
    19:00 - 20:00
  • FREE TIME | Loft
    20:00 - 21:00

Trečiadienis

  • POP DANCE | Loft
    16:00 - 17:00
  • JUNIORS 2 | Loft
    17:00 - 18:00
  • CHILDREN ONE | Loft
    18:00 - 19:00
  • FREESTYLE | nuo Lapkričio 4d.
    19:00 - 20:00
  • FREE TIME | Loft
    20:00 - 21:00

Ketvirtadienis

  • FREE TIME | Loft
    15:00 - 16:00
  • ADULTS BEGINNERS | Loft
    16:00 - 17:00
  • POP LADIES | Loft
    17:00 - 18:00
  • MG | Loft
    18:00 - 19:00
  • DANCE HALL | Loft
    19:00 - 20:00
  • FREE TIME | Loft
    20:00 - 21:00

Penktadienis

  • FREE TIME | Loft
    16:00 - 17:00
  • CHILDREN ONE | Loft
    17:00 - 18:00
  • FREE TIME | Loft
    18:00 - 19:00

Šeštadienis

  • FREE TIME | Loft
    11:00 - 13:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 17:00
ADULTS BEGINNERS | Loft
OPEN TEAM Pradedantiesiems | Nuo 15m.
16:00 - 17:00
Valdas
ADULTS BEGINNERS | Loft
OPEN TEAM Pradedantiesiems | Nuo 15m.
16:00 - 17:00
Valdas

Antradienis

  • ADULTS BEGINNERS | Loft
    16:00 - 17:00

Ketvirtadienis

  • ADULTS BEGINNERS | Loft
    16:00 - 17:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00 - 18:00
CHILDREN ONE | Loft
TEAM
17:00 - 18:00
Eivina
18:00 - 19:00
CHILDREN ONE | Loft
TEAM
18:00 - 19:00
Eivina

Trečiadienis

  • CHILDREN ONE | Loft
    18:00 - 19:00

Penktadienis

  • CHILDREN ONE | Loft
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
19:00 - 20:00
DANCE HALL | Loft
OPEN TEAM
19:00 - 20:00
Justina
DANCE HALL | Loft
OPEN TEAM
19:00 - 20:00
Justina

Antradienis

  • DANCE HALL | Loft
    19:00 - 20:00

Ketvirtadienis

  • DANCE HALL | Loft
    19:00 - 20:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
11:00 - 12:00
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
11:00 - 13:00
Būtina išankstinė registracija
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
15:00 - 16:00
Būtina išankstinė registracija
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
15:00 - 16:00
Būtina išankstinė registracija
16:00 - 17:00
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
16:00 - 17:00
Būtina išankstinė registracija
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
18:00 - 19:00
Būtina išankstinė registracija
19:00 - 20:00
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
19:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija
20:00 - 21:00
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
20:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
20:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija
FREE TIME | Loft
Tik Studijos Nariams
20:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija

Pirmadienis

  • FREE TIME | Loft
    19:00 - 21:00

Antradienis

  • FREE TIME | Loft
    15:00 - 16:00
  • FREE TIME | Loft
    20:00 - 21:00

Trečiadienis

  • FREE TIME | Loft
    20:00 - 21:00

Ketvirtadienis

  • FREE TIME | Loft
    15:00 - 16:00
  • FREE TIME | Loft
    20:00 - 21:00

Penktadienis

  • FREE TIME | Loft
    16:00 - 17:00
  • FREE TIME | Loft
    18:00 - 19:00

Šeštadienis

  • FREE TIME | Loft
    11:00 - 13:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
19:00 - 20:00
FREESTYLE | nuo Lapkričio 4d.
OPEN TEAM Pažengusiems ir pradedantiesiems šokėjams
19:00 - 20:00
Dovydas - Dozzy

Trečiadienis

  • FREESTYLE | nuo Lapkričio 4d.
    19:00 - 20:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00 - 18:00
JUNIORS 2 | Loft
TEAM
17:00 - 18:00
Eivina

Trečiadienis

  • JUNIORS 2 | Loft
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:00 - 19:00
MG | Loft
TEAM
18:00 - 19:00
Valdas
MG | Loft
TEAM
18:00 - 19:00
Valdas

Antradienis

  • MG | Loft
    18:00 - 19:00

Ketvirtadienis

  • MG | Loft
    18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00 - 18:00
MG JUNIORS | Loft
TEAM
17:00 - 18:00
Eivina

Pirmadienis

  • MG JUNIORS | Loft
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:00 - 19:00
MONSTERS | Loft
TEAM
18:00 - 19:00
Eivina

Pirmadienis

  • MONSTERS | Loft
    18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 17:00
POP DANCE | Loft
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 11-15m.
16:00 - 17:00
Eivina
POP DANCE | Loft
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 11-15m.
16:00 - 17:00
Greta

Pirmadienis

  • POP DANCE | Loft
    16:00 - 17:00

Trečiadienis

  • POP DANCE | Loft
    16:00 - 17:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00 - 18:00
POP LADIES | Loft
TEAM
17:00 - 18:00
Greta
POP LADIES | Loft
TEAM
17:00 - 18:00
Eivina

Antradienis

  • POP LADIES | Loft
    17:00 - 18:00

Ketvirtadienis

  • POP LADIES | Loft
    17:00 - 18:00
No events available!
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
11:00 - 12:00
FREE TIME | Mažoji salė
Tik Studijos Nariams
11:00 - 13:00
Būtina išankstinė registracija
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
FREE TIME | Mažoji salė
Tik Studijos Nariams
15:00 - 18:00
Būtina išankstinė registracija
FREE TIME | Mažoji salė
Tik Studijos Nariams
15:00 - 18:00
Būtina išankstinė registracija
FREE TIME | Mažoji salė
Tik Studijos Nariams
15:30 - 19:00
Būtina išankstinė registracija
16:00 - 17:00
BREIKAS | Mažoji salė
OPEN TEAM Pradedantieji
16:00 - 17:00
Andrius
BREIKAS | Mažoji salė
OPEN TEAM Pradedantieji
16:00 - 17:00
Andrius
17:00 - 18:00
BREIKAS | Mažoji salė
TEAM Pažengusieji
17:00 - 18:00
Andrius
BREIKAS | Mažoji salė
TEAM Pažengusieji
17:00 - 18:00
Andrius
18:00 - 19:00
MINI KIDS 2
OPEN TEAM 4-6 m.
18:00 - 19:00
Justina
MINI KIDS 3
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 4-6m.
18:00 - 19:00
Justina
MINI KIDS 2
OPEN TEAM 4-6 m.
18:00 - 19:00
Justina
MINI KIDS 3
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 4-6m.
18:00 - 19:00
Justina
19:00 - 20:00
MINI KIDS
TEAM 4-6m.
19:00 - 20:00
Justina
FREE TIME | Mažoji salė
Tik Studijos Nariams
19:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija
MINI KIDS
TEAM 4-6m.
19:00 - 20:00
Justina
FREE TIME | Mažoji salė
Tik Studijos Nariams
19:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija
20:00 - 21:00
FREE TIME | Mažoji salė
Tik Studijos Nariams
20:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija
FREE TIME | Mažoji salė
Tiki Studijos Nariams
20:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija

Pirmadienis

  • BREIKAS | Mažoji salė
    16:00 - 17:00
  • BREIKAS | Mažoji salė
    17:00 - 18:00
  • MINI KIDS 2
    18:00 - 19:00
  • MINI KIDS
    19:00 - 20:00
  • FREE TIME | Mažoji salė
    20:00 - 21:00

Antradienis

  • FREE TIME | Mažoji salė
    15:00 - 18:00
  • MINI KIDS 3
    18:00 - 19:00
  • FREE TIME | Mažoji salė
    19:00 - 21:00

Trečiadienis

  • BREIKAS | Mažoji salė
    16:00 - 17:00
  • BREIKAS | Mažoji salė
    17:00 - 18:00
  • MINI KIDS 2
    18:00 - 19:00
  • MINI KIDS
    19:00 - 20:00
  • FREE TIME | Mažoji salė
    20:00 - 21:00

Ketvirtadienis

  • FREE TIME | Mažoji salė
    15:00 - 18:00
  • MINI KIDS 3
    18:00 - 19:00
  • FREE TIME | Mažoji salė
    19:00 - 21:00

Penktadienis

  • FREE TIME | Mažoji salė
    15:30 - 19:00

Šeštadienis

  • FREE TIME | Mažoji salė
    11:00 - 13:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 17:00
BREIKAS | Mažoji salė
OPEN TEAM Pradedantieji
16:00 - 17:00
Andrius
BREIKAS | Mažoji salė
OPEN TEAM Pradedantieji
16:00 - 17:00
Andrius
17:00 - 18:00
BREIKAS | Mažoji salė
TEAM Pažengusieji
17:00 - 18:00
Andrius
BREIKAS | Mažoji salė
TEAM Pažengusieji
17:00 - 18:00
Andrius

Pirmadienis

  • BREIKAS | Mažoji salė
    16:00 - 17:00
  • BREIKAS | Mažoji salė
    17:00 - 18:00

Trečiadienis

  • BREIKAS | Mažoji salė
    16:00 - 17:00
  • BREIKAS | Mažoji salė
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
11:00 - 12:00
FREE TIME | Mažoji salė
Tik Studijos Nariams
11:00 - 13:00
Būtina išankstinė registracija
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
FREE TIME | Mažoji salė
Tik Studijos Nariams
15:00 - 18:00
Būtina išankstinė registracija
FREE TIME | Mažoji salė
Tik Studijos Nariams
15:00 - 18:00
Būtina išankstinė registracija
FREE TIME | Mažoji salė
Tik Studijos Nariams
15:30 - 19:00
Būtina išankstinė registracija
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
FREE TIME | Mažoji salė
Tik Studijos Nariams
19:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija
FREE TIME | Mažoji salė
Tik Studijos Nariams
19:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija
20:00 - 21:00
FREE TIME | Mažoji salė
Tik Studijos Nariams
20:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija
FREE TIME | Mažoji salė
Tiki Studijos Nariams
20:00 - 21:00
Būtina išankstinė registracija

Pirmadienis

  • FREE TIME | Mažoji salė
    20:00 - 21:00

Antradienis

  • FREE TIME | Mažoji salė
    15:00 - 18:00
  • FREE TIME | Mažoji salė
    19:00 - 21:00

Trečiadienis

  • FREE TIME | Mažoji salė
    20:00 - 21:00

Ketvirtadienis

  • FREE TIME | Mažoji salė
    15:00 - 18:00
  • FREE TIME | Mažoji salė
    19:00 - 21:00

Penktadienis

  • FREE TIME | Mažoji salė
    15:30 - 19:00

Šeštadienis

  • FREE TIME | Mažoji salė
    11:00 - 13:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
19:00 - 20:00
MINI KIDS
TEAM 4-6m.
19:00 - 20:00
Justina
MINI KIDS
TEAM 4-6m.
19:00 - 20:00
Justina

Pirmadienis

  • MINI KIDS
    19:00 - 20:00

Trečiadienis

  • MINI KIDS
    19:00 - 20:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:00 - 19:00
MINI KIDS 2
OPEN TEAM 4-6 m.
18:00 - 19:00
Justina
MINI KIDS 2
OPEN TEAM 4-6 m.
18:00 - 19:00
Justina

Pirmadienis

  • MINI KIDS 2
    18:00 - 19:00

Trečiadienis

  • MINI KIDS 2
    18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:00 - 19:00
MINI KIDS 3
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 4-6m.
18:00 - 19:00
Justina
MINI KIDS 3
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 4-6m.
18:00 - 19:00
Justina

Antradienis

  • MINI KIDS 3
    18:00 - 19:00

Ketvirtadienis

  • MINI KIDS 3
    18:00 - 19:00
No events available!
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
16:00 - 17:00
GATVĖS ŠOKIAI PAAUGLIAMS | Vilnius
OPEN TEAM Paaugliams | 11-14 m.
16:00 - 17:00
Valdas
GATVĖS ŠOKIAI PAAUGLIAMS | Vilnius
OPEN TEAM Paaugliams | 11-14 m.
16:00 - 17:00
Valdas
17:00 - 18:00
GATVĖS ŠOKIAI JAUNIMUI | Vilnius
OPEN TEAM Jaunimui | 15-18 m.
17:00 - 18:00
Valdas
GATVĖS ŠOKIAI JAUNIMUI | Vilnius
OPEN TEAM Jaunimui | 15-18 m.
17:00 - 18:00
Valdas
18:00 - 19:00
GATVĖS ŠOKIAI VAIKAMS | Vilnius
OPEN TEAM Vaikai | 7-11m.
18:00 - 19:00
Valdas
GATVĖS ŠOKIAI VAIKAMS | Vilnius
OPEN TEAM Vaikai | 7-11m.
18:00 - 19:00
Valdas
19:00 - 20:00
MINI KIDS | Vilnius
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 4-6m.
19:00 - 20:00
Valdas
MINI KIDS | Vilnius
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 4-6m.
19:00 - 20:00
Valdas
20:00 - 21:00
GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS | Vilnius
OPEN TEAM
20:00 - 21:00
Valdas
GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS | Vilnius
OPEN TEAM
20:00 - 21:00
Valdas

Pirmadienis

  • GATVĖS ŠOKIAI PAAUGLIAMS | Vilnius
    16:00 - 17:00
  • GATVĖS ŠOKIAI JAUNIMUI | Vilnius
    17:00 - 18:00
  • GATVĖS ŠOKIAI VAIKAMS | Vilnius
    18:00 - 19:00
  • MINI KIDS | Vilnius
    19:00 - 20:00
  • GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS | Vilnius
    20:00 - 21:00

Trečiadienis

  • GATVĖS ŠOKIAI PAAUGLIAMS | Vilnius
    16:00 - 17:00
  • GATVĖS ŠOKIAI JAUNIMUI | Vilnius
    17:00 - 18:00
  • GATVĖS ŠOKIAI VAIKAMS | Vilnius
    18:00 - 19:00
  • MINI KIDS | Vilnius
    19:00 - 20:00
  • GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS | Vilnius
    20:00 - 21:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
17:00 - 18:00
GATVĖS ŠOKIAI JAUNIMUI | Vilnius
OPEN TEAM Jaunimui | 15-18 m.
17:00 - 18:00
Valdas
GATVĖS ŠOKIAI JAUNIMUI | Vilnius
OPEN TEAM Jaunimui | 15-18 m.
17:00 - 18:00
Valdas

Pirmadienis

  • GATVĖS ŠOKIAI JAUNIMUI | Vilnius
    17:00 - 18:00

Trečiadienis

  • GATVĖS ŠOKIAI JAUNIMUI | Vilnius
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
16:00 - 17:00
GATVĖS ŠOKIAI PAAUGLIAMS | Vilnius
OPEN TEAM Paaugliams | 11-14 m.
16:00 - 17:00
Valdas
GATVĖS ŠOKIAI PAAUGLIAMS | Vilnius
OPEN TEAM Paaugliams | 11-14 m.
16:00 - 17:00
Valdas

Pirmadienis

  • GATVĖS ŠOKIAI PAAUGLIAMS | Vilnius
    16:00 - 17:00

Trečiadienis

  • GATVĖS ŠOKIAI PAAUGLIAMS | Vilnius
    16:00 - 17:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
20:00 - 21:00
GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS | Vilnius
OPEN TEAM
20:00 - 21:00
Valdas
GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS | Vilnius
OPEN TEAM
20:00 - 21:00
Valdas

Pirmadienis

  • GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS | Vilnius
    20:00 - 21:00

Trečiadienis

  • GATVĖS ŠOKIAI SUAUGUSIEMS | Vilnius
    20:00 - 21:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
18:00 - 19:00
GATVĖS ŠOKIAI VAIKAMS | Vilnius
OPEN TEAM Vaikai | 7-11m.
18:00 - 19:00
Valdas
GATVĖS ŠOKIAI VAIKAMS | Vilnius
OPEN TEAM Vaikai | 7-11m.
18:00 - 19:00
Valdas

Pirmadienis

  • GATVĖS ŠOKIAI VAIKAMS | Vilnius
    18:00 - 19:00

Trečiadienis

  • GATVĖS ŠOKIAI VAIKAMS | Vilnius
    18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
19:00 - 20:00
MINI KIDS | Vilnius
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 4-6m.
19:00 - 20:00
Valdas
MINI KIDS | Vilnius
OPEN TEAM Pradedantiesiems | 4-6m.
19:00 - 20:00
Valdas

Pirmadienis

  • MINI KIDS | Vilnius
    19:00 - 20:00

Trečiadienis

  • MINI KIDS | Vilnius
    19:00 - 20:00
No events available!