fbpx

Tvarkaraščiai

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
11:00 - 12:00
V-TEAM
11:00 - 13:00
Valdas
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
POPPING OPEN
Open treniruotė
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
HOUSE OPEN
Open treniruotė
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
CHILDREN 15
Pradedančiųjų nuo 7-11m.
15:00 - 16:00
Rytis
CHILDREN 15
Pradedančiųjų nuo 7-11m.
15:00 - 16:00
Greta
16:00 - 17:00
JUNIORS ONE
16:00 - 17:00
Rytis
JUNIORS BEGINNERS
Pradedančiųjų nuo 11-15m.
16:00 - 17:00
Greta
JUNIORS ONE
16:00 - 17:00
Rytis
JUNIORS BEGINNERS
Pradedančiųjų nuo 11-15m.
16:00 - 17:00
Rytis
JUNIORS ONE
16:00 - 17:00
Eivina
17:00 - 18:00
JUNIORS 2
17:00 - 18:00
Rytis
HYPE
17:00 - 18:00
Valdas
JUNIORS
17:00 - 18:00
Rytis
JUNIORS
17:00 - 18:00
Rytis
VIDEO KLIPAI OPEN
Open treniruotė
17:00 - 18:00
Valdas
18:00 - 19:00
CHILDREN ONE
18:00 - 19:00
Rytis
CHILDREN 18
Pradedančiųjų nuo 7-11m.
18:00 - 19:00
Greta
MONSTERS
18:00 - 19:00
Rytis
CHILDREN 18
Pradedančiųjų nuo 7-11m.
18:00 - 19:00
Rytis
V-TEAM
18:00 - 19:00
Valdas
19:00 - 20:00
POP DANCE/GO-GO
Pradedančiųjų nuo 15m.
19:00 - 20:00
Monika
V-TEAM
19:00 - 20:00
Valdas
POP DANCE/GO-GO
Pradedančiųjų nuo 15m.
19:00 - 20:00
Monika
V-TEAM
19:00 - 20:00
Valdas
20:00 - 21:00
MG LADIES
20:00 - 21:00
Monika
GŠS
Suaugusiųjų grupė
20:00 - 21:00
Valdas
MG LADIES
20:00 - 21:00
Monika
GŠS
Suaugusiųjų grupė
20:00 - 21:00
Valdas

Pirmadienis

  • JUNIORS ONE
    16:00 - 17:00
  • JUNIORS 2
    17:00 - 18:00
  • CHILDREN ONE
    18:00 - 19:00
  • POP DANCE/GO-GO
    19:00 - 20:00
  • MG LADIES
    20:00 - 21:00

Antradienis

  • CHILDREN 15
    15:00 - 16:00
  • JUNIORS BEGINNERS
    16:00 - 17:00
  • HYPE
    17:00 - 18:00
  • CHILDREN 18
    18:00 - 19:00
  • V-TEAM
    19:00 - 20:00
  • GŠS
    20:00 - 21:00

Trečiadienis

  • JUNIORS ONE
    16:00 - 17:00
  • JUNIORS
    17:00 - 18:00
  • MONSTERS
    18:00 - 19:00
  • POP DANCE/GO-GO
    19:00 - 20:00
  • MG LADIES
    20:00 - 21:00

Ketvirtadienis

  • CHILDREN 15
    15:00 - 16:00
  • JUNIORS BEGINNERS
    16:00 - 17:00
  • JUNIORS
    17:00 - 18:00
  • CHILDREN 18
    18:00 - 19:00
  • V-TEAM
    19:00 - 20:00
  • GŠS
    20:00 - 21:00

Penktadienis

  • JUNIORS ONE
    16:00 - 17:00
  • VIDEO KLIPAI OPEN
    17:00 - 18:00
  • V-TEAM
    18:00 - 19:00

Šeštadienis

  • V-TEAM
    11:00 - 13:00
  • POPPING OPEN
    13:00 - 14:00
  • HOUSE OPEN
    14:00 - 15:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15:00 - 16:00
CHILDREN 15
Pradedančiųjų nuo 7-11m.
15:00 - 16:00
Rytis
CHILDREN 15
Pradedančiųjų nuo 7-11m.
15:00 - 16:00
Greta

Antradienis

  • CHILDREN 15
    15:00 - 16:00

Ketvirtadienis

  • CHILDREN 15
    15:00 - 16:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:00 - 19:00
CHILDREN 18
Pradedančiųjų nuo 7-11m.
18:00 - 19:00
Greta
CHILDREN 18
Pradedančiųjų nuo 7-11m.
18:00 - 19:00
Rytis

Antradienis

  • CHILDREN 18
    18:00 - 19:00

Ketvirtadienis

  • CHILDREN 18
    18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:00 - 19:00
CHILDREN ONE
18:00 - 19:00
Rytis

Pirmadienis

  • CHILDREN ONE
    18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
20:00 - 21:00
GŠS
Suaugusiųjų grupė
20:00 - 21:00
Valdas
GŠS
Suaugusiųjų grupė
20:00 - 21:00
Valdas

Antradienis

  • GŠS
    20:00 - 21:00

Ketvirtadienis

  • GŠS
    20:00 - 21:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14:00 - 15:00
HOUSE OPEN
Open treniruotė
14:00 - 15:00

Šeštadienis

  • HOUSE OPEN
    14:00 - 15:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00 - 18:00
HYPE
17:00 - 18:00
Valdas

Antradienis

  • HYPE
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00 - 18:00
JUNIORS
17:00 - 18:00
Rytis
JUNIORS
17:00 - 18:00
Rytis

Trečiadienis

  • JUNIORS
    17:00 - 18:00

Ketvirtadienis

  • JUNIORS
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00 - 18:00
JUNIORS 2
17:00 - 18:00
Rytis

Pirmadienis

  • JUNIORS 2
    17:00 - 18:00
No events hours available!
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 17:00
JUNIORS BEGINNERS
Pradedančiųjų nuo 11-15m.
16:00 - 17:00
Greta
JUNIORS BEGINNERS
Pradedančiųjų nuo 11-15m.
16:00 - 17:00
Rytis

Antradienis

  • JUNIORS BEGINNERS
    16:00 - 17:00

Ketvirtadienis

  • JUNIORS BEGINNERS
    16:00 - 17:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 17:00
JUNIORS ONE
16:00 - 17:00
Rytis
JUNIORS ONE
16:00 - 17:00
Rytis
JUNIORS ONE
16:00 - 17:00
Eivina

Pirmadienis

  • JUNIORS ONE
    16:00 - 17:00

Trečiadienis

  • JUNIORS ONE
    16:00 - 17:00

Penktadienis

  • JUNIORS ONE
    16:00 - 17:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
20:00 - 21:00
MG LADIES
20:00 - 21:00
Monika
MG LADIES
20:00 - 21:00
Monika

Pirmadienis

  • MG LADIES
    20:00 - 21:00

Trečiadienis

  • MG LADIES
    20:00 - 21:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:00 - 19:00
MONSTERS
18:00 - 19:00
Rytis

Trečiadienis

  • MONSTERS
    18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
19:00 - 20:00
POP DANCE/GO-GO
Pradedančiųjų nuo 15m.
19:00 - 20:00
Monika
POP DANCE/GO-GO
Pradedančiųjų nuo 15m.
19:00 - 20:00
Monika

Pirmadienis

  • POP DANCE/GO-GO
    19:00 - 20:00

Trečiadienis

  • POP DANCE/GO-GO
    19:00 - 20:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
13:00 - 14:00
POPPING OPEN
Open treniruotė
13:00 - 14:00

Šeštadienis

  • POPPING OPEN
    13:00 - 14:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
11:00 - 12:00
V-TEAM
11:00 - 13:00
Valdas
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
V-TEAM
18:00 - 19:00
Valdas
19:00 - 20:00
V-TEAM
19:00 - 20:00
Valdas
V-TEAM
19:00 - 20:00
Valdas

Antradienis

  • V-TEAM
    19:00 - 20:00

Ketvirtadienis

  • V-TEAM
    19:00 - 20:00

Penktadienis

  • V-TEAM
    18:00 - 19:00

Šeštadienis

  • V-TEAM
    11:00 - 13:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00 - 18:00
VIDEO KLIPAI OPEN
Open treniruotė
17:00 - 18:00
Valdas

Penktadienis

  • VIDEO KLIPAI OPEN
    17:00 - 18:00
No events available!
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
16:00 - 17:00
POP GIRLS Loft
Pradedančiųjų nuo 11-14m.
16:00 - 17:00
Eivina
ADULTS BEGINNERS Loft
Pradedančiųjų nuo 15 m.
16:00 - 17:00
Valdas
POP GIRLS Loft
Pradedančiųjų nuo 11-14m.
16:00 - 17:00
Greta
ADULTS BEGINNERS Loft
Pradedančiųjų nuo 15 m.
16:00 - 17:00
Valdas
17:00 - 18:00
JUNIORS Loft
17:00 - 18:00
Eivina
JUNIORS 2 Loft
17:00 - 18:00
Greta
JUNIORS 2 Loft
17:00 - 18:00
Eivina
HYPE Loft
17:00 - 18:00
Valdas
CHILDREN ONE Loft
17:00 - 18:00
Eivina
18:00 - 19:00
MONSTERS Loft
18:00 - 19:00
Eivina
NEW TEAM Loft
18:00 - 19:00
Valdas
CHILDREN ONE Loft
18:00 - 19:00
Eivina
NEW TEAM Loft
18:00 - 19:00
Valdas
19:00 - 20:00
BREIKAS Loft
19:00 - 20:00
Andrius
DANCEHALL Loft
19:00 - 20:00
Justina
BREIKAS Loft
19:00 - 20:00
Andrius
DANCEHALL Loft
19:00 - 20:00
Justina

Pirmadienis

  • POP GIRLS Loft
    16:00 - 17:00
  • JUNIORS Loft
    17:00 - 18:00
  • MONSTERS Loft
    18:00 - 19:00
  • BREIKAS Loft
    19:00 - 20:00

Antradienis

  • ADULTS BEGINNERS Loft
    16:00 - 17:00
  • JUNIORS 2 Loft
    17:00 - 18:00
  • NEW TEAM Loft
    18:00 - 19:00
  • DANCEHALL Loft
    19:00 - 20:00

Trečiadienis

  • POP GIRLS Loft
    16:00 - 17:00
  • JUNIORS 2 Loft
    17:00 - 18:00
  • CHILDREN ONE Loft
    18:00 - 19:00
  • BREIKAS Loft
    19:00 - 20:00

Ketvirtadienis

  • ADULTS BEGINNERS Loft
    16:00 - 17:00
  • HYPE Loft
    17:00 - 18:00
  • NEW TEAM Loft
    18:00 - 19:00
  • DANCEHALL Loft
    19:00 - 20:00

Penktadienis

  • CHILDREN ONE Loft
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
16:00 - 17:00
ADULTS BEGINNERS Loft
Pradedančiųjų nuo 15 m.
16:00 - 17:00
Valdas
ADULTS BEGINNERS Loft
Pradedančiųjų nuo 15 m.
16:00 - 17:00
Valdas

Antradienis

  • ADULTS BEGINNERS Loft
    16:00 - 17:00

Ketvirtadienis

  • ADULTS BEGINNERS Loft
    16:00 - 17:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
19:00 - 20:00
BREIKAS Loft
19:00 - 20:00
Andrius
BREIKAS Loft
19:00 - 20:00
Andrius

Pirmadienis

  • BREIKAS Loft
    19:00 - 20:00

Trečiadienis

  • BREIKAS Loft
    19:00 - 20:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
17:00 - 18:00
CHILDREN ONE Loft
17:00 - 18:00
Eivina
18:00 - 19:00
CHILDREN ONE Loft
18:00 - 19:00
Eivina

Trečiadienis

  • CHILDREN ONE Loft
    18:00 - 19:00

Penktadienis

  • CHILDREN ONE Loft
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
19:00 - 20:00
DANCEHALL Loft
19:00 - 20:00
Justina
DANCEHALL Loft
19:00 - 20:00
Justina

Antradienis

  • DANCEHALL Loft
    19:00 - 20:00

Ketvirtadienis

  • DANCEHALL Loft
    19:00 - 20:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
17:00 - 18:00
HYPE Loft
17:00 - 18:00
Valdas

Ketvirtadienis

  • HYPE Loft
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
17:00 - 18:00
JUNIORS 2 Loft
17:00 - 18:00
Greta
JUNIORS 2 Loft
17:00 - 18:00
Eivina

Antradienis

  • JUNIORS 2 Loft
    17:00 - 18:00

Trečiadienis

  • JUNIORS 2 Loft
    17:00 - 18:00
No events hours available!
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
17:00 - 18:00
JUNIORS Loft
17:00 - 18:00
Eivina

Pirmadienis

  • JUNIORS Loft
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
18:00 - 19:00
MONSTERS Loft
18:00 - 19:00
Eivina

Pirmadienis

  • MONSTERS Loft
    18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
18:00 - 19:00
NEW TEAM Loft
18:00 - 19:00
Valdas
NEW TEAM Loft
18:00 - 19:00
Valdas

Antradienis

  • NEW TEAM Loft
    18:00 - 19:00

Ketvirtadienis

  • NEW TEAM Loft
    18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
16:00 - 17:00
POP GIRLS Loft
Pradedančiųjų nuo 11-14m.
16:00 - 17:00
Eivina
POP GIRLS Loft
Pradedančiųjų nuo 11-14m.
16:00 - 17:00
Greta

Pirmadienis

  • POP GIRLS Loft
    16:00 - 17:00

Trečiadienis

  • POP GIRLS Loft
    16:00 - 17:00
No events available!
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
16:00 - 17:00
BREIKAS Mažoji salė
16:00 - 17:00
Andrius
BREIKAS Mažoji salė
16:00 - 17:00
Andrius
17:00 - 18:00
BREIKAS Mažoji salė
Pažengusiems
17:00 - 18:00
Andrius
POP LADIES Mažoji salė
17:00 - 18:00
Eivina
BREIKAS Mažoji salė
Pažengusiems
17:00 - 18:00
Andrius
POP LADIES Mažoji salė
17:00 - 18:00
Eivina
18:00 - 19:00
MINI KIDS 2 Mažoji salė
nuo 4-6 m.
18:00 - 19:00
Justina
MINI KIDS 2 Mažoji salė
nuo 4-6 m.
18:00 - 19:00
Justina
19:00 - 20:00
MINI KIDS Mažoji salė
19:00 - 20:00
Justina
CHILDREN 19 Mažoji salė
19:00 - 20:00
Rytis/Eivina/Greta
MINI KIDS Mažoji salė
19:00 - 20:00
Justina
CHILDREN 19 Mažoji salė
19:00 - 20:00
Rytis/Eivina/Greta

Pirmadienis

  • BREIKAS Mažoji salė
    16:00 - 17:00
  • BREIKAS Mažoji salė
    17:00 - 18:00
  • MINI KIDS 2 Mažoji salė
    18:00 - 19:00
  • MINI KIDS Mažoji salė
    19:00 - 20:00

Antradienis

  • POP LADIES Mažoji salė
    17:00 - 18:00
  • CHILDREN 19 Mažoji salė
    19:00 - 20:00

Trečiadienis

  • BREIKAS Mažoji salė
    16:00 - 17:00
  • BREIKAS Mažoji salė
    17:00 - 18:00
  • MINI KIDS 2 Mažoji salė
    18:00 - 19:00
  • MINI KIDS Mažoji salė
    19:00 - 20:00

Ketvirtadienis

  • POP LADIES Mažoji salė
    17:00 - 18:00
  • CHILDREN 19 Mažoji salė
    19:00 - 20:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
16:00 - 17:00
BREIKAS Mažoji salė
16:00 - 17:00
Andrius
BREIKAS Mažoji salė
16:00 - 17:00
Andrius
17:00 - 18:00
BREIKAS Mažoji salė
Pažengusiems
17:00 - 18:00
Andrius
BREIKAS Mažoji salė
Pažengusiems
17:00 - 18:00
Andrius

Pirmadienis

  • BREIKAS Mažoji salė
    16:00 - 17:00
  • BREIKAS Mažoji salė
    17:00 - 18:00

Trečiadienis

  • BREIKAS Mažoji salė
    16:00 - 17:00
  • BREIKAS Mažoji salė
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
19:00 - 20:00
CHILDREN 19 Mažoji salė
19:00 - 20:00
Rytis/Eivina/Greta
CHILDREN 19 Mažoji salė
19:00 - 20:00
Rytis/Eivina/Greta

Antradienis

  • CHILDREN 19 Mažoji salė
    19:00 - 20:00

Ketvirtadienis

  • CHILDREN 19 Mažoji salė
    19:00 - 20:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
18:00 - 19:00
MINI KIDS 2 Mažoji salė
nuo 4-6 m.
18:00 - 19:00
Justina
MINI KIDS 2 Mažoji salė
nuo 4-6 m.
18:00 - 19:00
Justina

Pirmadienis

  • MINI KIDS 2 Mažoji salė
    18:00 - 19:00

Trečiadienis

  • MINI KIDS 2 Mažoji salė
    18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
19:00 - 20:00
MINI KIDS Mažoji salė
19:00 - 20:00
Justina
MINI KIDS Mažoji salė
19:00 - 20:00
Justina

Pirmadienis

  • MINI KIDS Mažoji salė
    19:00 - 20:00

Trečiadienis

  • MINI KIDS Mažoji salė
    19:00 - 20:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
17:00 - 18:00
POP LADIES Mažoji salė
17:00 - 18:00
Eivina
POP LADIES Mažoji salė
17:00 - 18:00
Eivina

Antradienis

  • POP LADIES Mažoji salė
    17:00 - 18:00

Ketvirtadienis

  • POP LADIES Mažoji salė
    17:00 - 18:00
No events available!
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
Gatvės šokiai paaugliams
nuo 11-14 m.
16:00 - 17:00
Valdas
Gatvės šokiai paaugliams
nuo 11-14 m.
16:00 - 17:00
Valdas
Gatvės šokiai jaunimui
15-18 m.
17:15 - 18:15
Valdas

Gatvės šokiai vaikams
7-10 m.
18:30 - 19:30
Valdas

Gatvės šokiai suaugusiems
19:30 - 20:30
Valdas
Gatvės šokiai jaunimui
15-18 m.
17:15 - 18:15
Valdas

Gatvės šokiai vaikams
7-10 m.
18:30 - 19:30
Valdas

Gatvės šokiai suaugusiems
19:30 - 20:30
Valdas

Pirmadienis

  • Gatvės šokiai paaugliams
    16:00 - 17:00
  • Gatvės šokiai jaunimui
    17:15 - 18:15
  • Gatvės šokiai vaikams
    18:30 - 19:30
  • Gatvės šokiai suaugusiems
    19:30 - 20:30

Trečiadienis

  • Gatvės šokiai paaugliams
    16:00 - 17:00
  • Gatvės šokiai jaunimui
    17:15 - 18:15
  • Gatvės šokiai vaikams
    18:30 - 19:30
  • Gatvės šokiai suaugusiems
    19:30 - 20:30
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
Gatvės šokiai jaunimui
15-18 m.
17:15 - 18:15
Valdas
Gatvės šokiai jaunimui
15-18 m.
17:15 - 18:15
Valdas

Pirmadienis

  • Gatvės šokiai jaunimui
    17:15 - 18:15

Trečiadienis

  • Gatvės šokiai jaunimui
    17:15 - 18:15
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
Gatvės šokiai paaugliams
nuo 11-14 m.
16:00 - 17:00
Valdas
Gatvės šokiai paaugliams
nuo 11-14 m.
16:00 - 17:00
Valdas

Pirmadienis

  • Gatvės šokiai paaugliams
    16:00 - 17:00

Trečiadienis

  • Gatvės šokiai paaugliams
    16:00 - 17:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
Gatvės šokiai suaugusiems
19:30 - 20:30
Valdas
Gatvės šokiai suaugusiems
19:30 - 20:30
Valdas

Pirmadienis

  • Gatvės šokiai suaugusiems
    19:30 - 20:30

Trečiadienis

  • Gatvės šokiai suaugusiems
    19:30 - 20:30
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
Gatvės šokiai vaikams
7-10 m.
18:30 - 19:30
Valdas
Gatvės šokiai vaikams
7-10 m.
18:30 - 19:30
Valdas

Pirmadienis

  • Gatvės šokiai vaikams
    18:30 - 19:30

Trečiadienis

  • Gatvės šokiai vaikams
    18:30 - 19:30
No events available!