fbpx

ME GUSTA STUDIJOS LAIMĖJIMAI:

2008 m.

Šokių Festivalis ANT BANGOS 2008 (Palanga)
III vieta | V-Team

 

VICHY AEROBIKOS KONVENCIJA 2008 (Vilnius)  
III vieta | V-Team

 

Šokių Festivalis ŠOKIŲ PIRAMIDĖ 2008 (Panevėžys)
Pagrindinis Apdovanojimas | V-Team

 

Šokių Festivalis ŠOKIŲ ERDVĖSE 2008 (Kaunas)
II vieta | V-Team

 

Šokių Festivalis LIETAUS ŽYDĖJIMAS 2008 (Vilnius)
I vieta | V-Team

 

2009 m.

Šokių Festivalis ŠOKIŲ VIRPESIAI 2009 (Panevėžys)
Grand Prix | V-Team

Šokių Festivalis ŠOKIŲ ERDVĖSE 2009 (Kaunas)
II vieta | V-Team
II vieta | Me Gusta Juniors

LIETUVOS HIP-HOP ŠOKIŲ ČEMPIONATAS 2009 (Kaunas)
Hip-Hop Adults Small Group III vieta | V-Team

 

Šokių Festivalis ANT BANGOS 2009 (Palanga) 
GERIAUSIA CHOREOGRAFIJA | V-Team

PASAULIO IDO HIP-HOP ŠOKIŲ ČEMPIONATAS 2009 (Lenkija)
Hip-Hop Small Group Adults 23 vieta | V-Team
Hip-Hop Juniors Small Group 23 vieta | Me Gusta Juniors

Šokių Festivalis JUDESIO PIRAMIDĖ 2009 (Panevėžys)
GERIAUSIA CHOREOGRAFIJA | V-Team
PUBLIKOS SIMPATIJA | V-Team
ŠOKIO ĮDĖJA | Me Gusta Juniors

 

2010 m.

Šokių festivalis ŠOKIŲ ERDVĖSE 2010 (Kaunas)
III vieta | V-Team
I vieta | Hype
III vieta | Hype
III vieta | Me Gusta Street Kids

 

LATVIA OPEN 2010 (Latvija, Ryga)
Juniors Hip-Hop Solo Female III vieta | Samanta Godliauskaitė (Me Gusta Juniors)

 

Šokių Festivalis ŠOKIŲ VIRPESIAI 2010 (Panevėžys)
II vieta | Hype

Šokių Festivalis DANCE 4 FAN 2010 (Tauragė)
III vieta | Hype

MARKO DANCE SHOW PROJECT 2010 (Kaunas)
I vieta | Hype

 

LIETUVOS HIP-HOP ŠOKIŲ ČEMPIONATAS 2010 (Kaunas)
Hip-Hop Kids Small Group III vieta | Me Gusta Street Kids

 

PASAULIO IDO HIP-HOP ŠOKIŲ ČEMPIONATAS 2010
Hip-Hop Solos Female Children 32 vieta | Greta Zarinskaitė
Hip-Hop Solos Female Juniors 11 vieta | Greta Gervytė
Hip-Hop Solos Male Adults 46 vieta | Rytis Survila
Hip-Hop Small Group Juniors 27 vieta | Me Gusta Juniors 1
Hip-Hop Small Group Juniors 32 vieta | Me Gusta Juniors 2
Hip-Hop Small Group Adults 33 vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Juniors 28 vieta | V-Team
Production IV vieta | Me Gusta

 

2011 m.

STREETSTYLE 2011 (Kaunas)
I vieta | V-Team

Šokių festivalis ŠOKIŲ VIRPESIAI (Panevėžys)
Grand Prix  | V-Team
I vieta | Me Gusta Juniors
I vieta | Me Gusta Street Kids

Šokių festivalis ŠOKIŲ ERDVĖSE 2011 (Kaunas)
I vieta | V-Team
I vieta | Me Gusta Juniors
III vieta | Me Gusta Street Kids

 

LATVIA OPEN 2011 (Latvija, Ryga)
Hip-Hop Juniors Formation I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Juniors Small Group III vieta | Me Gusta Juniors
Juniors Hip-Hop Solo Female III vieta | Grėtė Bagdonaitė

LIETUVOS HIP-HOP ŠOKIŲ ČEMPIONATAS 2011 (Kaunas)
Hip-Hop Juniors Small Group II vieta| Me Gusta Juniors

 

RISE UP 2011 (Vilnius)
III vieta | Me Gusta Street Kids

PASAULIO IDO HIP-HOP ŠOKIŲ ČEMPIONATAS 2011
Hip-Hop Solo Female Juniors 68 vieta | Samanta Godliauskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults 53 vieta | Greta Gervyte
Hip-Hop Solo Male Children 6 vieta | Gytis Užpalis
Hip-Hop Solo Male Adults 49 vieta | Rytis Survila
Hip-Hop Duo Juniors 38 vieta  | Gretė Bagdonaitė, Roberta Javorskytė
Hip-Hop Duo Adults 75 vieta | Laura Saudargaitė ir Greta Gervytė
Hip-Hop Small Group Juniors 26 vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Group Adults 24 vieta | V-team
Production Show 6 vieta | Me Gusta

 

LITHUANIAN CUP 2011 (Klaipėda)
Hip-Hop Solo Male Children II Vieta | Gytis Užpalis
Hip-Hop Solo Female Adults II Vieta | Greta Gervytė
Hip-Hop Duo Adults II Vieta | Greta Gervytė ir Laura Saudargaitė
Hip-Hop Duo Adults III Vieta | Valdas Griškevičius ir Bernadeta Martuzevičiūtė 
Hip-Hop Small Group Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Group Adults II vieta | V-team

 

2012 m.

STREET STYLE 2012 (Kaunas)
III vieta | Me Gusta Juniors

 

Šokių Festivalis ANT BANGOS 2012 (Palanga)
III vieta | V-Team
ANT BANGOS IŠŠŪKIO LAIMĖTOJAI | Me Gusta Juniors, V-Team

 

LITHUANIAN CUP 2012 (Klaipėda)
Hip-Hop Solo Male Juniors I vieta | Gytis Jeremičius
Hip-Hop Solo Female Juniors I vieta | Greta Zarinskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults II vieta | Greta Gervytė
Hip-Hop Duo Adults III vieta | Laura Saudargaitė ir Dovilė Matulytė
House Solo III vieta | Edvardas Ščeniovas
Hip-Hop Small Group Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Me Gusta Klaipėda
Hip-Hop Formation Juniors III vieta | Me Gusta Juniors Kaunas
Hip-Hop Small Group Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults III vieta | V-Team
Lithuanian Cup Juniors Kategorijos laimėtojai | Me Gusta Juniors
Lithuanian Cup Adults Kategorijos laimėtojai | V-Team

 

2013 m.

BLACK & WHITE DANCE SESSION 2013
Kids Small Group I vieta | N’SchooL Kids
Juniors Small Group Beginners II vieta | N’SchooL Juniors 2
Juniors Small Group Advanced II vieta | N‘SchooL Juniors
Adults Small Group Advanced I vieta | N‘SchooL
Kids Duo Beginners I vieta | Jogilė Žaltauskaitė ir Eila Grybinaitė
Duo Juniors Advanced I vieta | Greta Puslytė ir Beta Urbonavičiūtė

DAUGAVPILS TAURĖ 2013 (Latvija)
Hip-Hop Solo Male I vieta | Gytis Jeremičius
Šokių festivalis ŠOKIŲ ERDVĖSE 2013 (Kaunas)
Šou Kategorijos I vieta | V-Team
Šou Kategorijos II vieta | Fem.Me
Šou Kategorijos III vieta | Hype
Šou Kategorijos II vieta | Juniors 2
Gatvės Šokių Kategorijos I vieta |V-Team
Gatvės Šokių Kategorijos I vieta |Monsters
Gatvės Šokių Kategorijos II vieta |MG
Gatvės Šokių Kategorijos III vieta |Juniors 2
Gatvės Šokių Kategorijos III vieta |Hype

ŠOK TAU 2013
I vieta | Monsters
II vieta |Me Gusta Juniors
III vieta | Juniors Šokių festivalis

 

ŠOKIŲ ERDVĖSE 2013 (Kaunas)
Šou kategorija Suaugusieji I vieta | V-Team
Šou kategorija Suaugusieji II vieta | Fem. Me
Šou kategorija Suaugusieji III vieta | Hype
Gatvės šokio kategorija Suaugusieji I vieta | V-Team
Gatvės šokio kategorija Suaugusieji II vieta | MG
Gatvės šokio kategorija Suaugusieji III vieta | Hype
Gatvės šokio kategorija Vaikai I vieta | Monsters
Šou kategorija Paaugliai II vieta | Me Gusta Juniors
Gatvės šokio kategorija Paaugliai III vieta | Me Gusta Juniors 2

LATVIA OPEN 2013 (Ryga)
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors  
Hip-Hip Small Groups Juniors III vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Children I vieta | Monsters
Hip-Hip Small Groups Children I vieta | Monsters
Hip-Hop Duo Adults I vieta | Gytis Jeremičius ir Dovilė Matulytė
Hip-Hop Solo Male Adults II vieta | Gytis Jeremičius
Hip-Hop Solo Male Children III vieta | Matas S.

LITHUANIAN SPRING CUP 2013 (Vilnius)
WINNER OF SPRING CUP | Me Gusta
Street Show Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Street Show Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Small Group Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Group Juniors III vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Children I vieta | Monsters
Hip-Hop Small Group Children III vieta | Monsters
Hip-Hop Small Group Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Solo Male Adults I vieta | Gytis Jeremičius
Hip-Hop Solo Male Adults II vieta | Rytis Survila
Hip-Hop Duo Adults I vieta | Gytis Jeremičius ir Dovilė Matulytė
Hip-Hop Solo Male Children II vieta | Arnas Alkevičius
Hip-Hop Solo Male Children III vieta | Karolis Bakas

LITHUANIAN OPEN 2013
Hip-Hop Solo Male Children I vieta | Arnas Alkevičius
Hip-Hop Solo Male Children II vieta | Karolis Bakas
Hip-Hop Duo Children III vieta | Arnas Alkevičius ir Karolis Bakas
Hip-Hop Small Group Children II vieta | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Small Group Children III vieta | N`school Kids
Hip-Hop Formation Children I vieta | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Duo Juniors III vieta | Danielė Sadauskaitė ir Rugilė Vaitkūnaitė
Hip-Hop Small Group Juniors III vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Juniors III vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Solo Male Adults I vieta | Gytis Jeremičius
Hip-Hop Solo Male Adults III vieta | Rytis Survila
Hip-Hop Duo Adults I vieta | Gytis Jeremičius ir Dovilė Matulytė
Hip-Hop Duo Adults III vieta | Rytis Survila ir Roberta xx
Hip-Hop Small Group Adults II vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Battles Adults II vieta | Gytis Jeremičius

RISE UP 2013 (Vilnius)
Kids Beginners I vieta | Monsters
Juniors Advanced II vieta | Juniors
Adults Advanced II vieta | V-Team

Šokių Festivalis ANT BANGOS 2013 (Palanga)
I vieta | Me Gusta Monsters
III vieta | Me Gusta Juniors
III vieta | Fem.Me
ANT BANGOS Kovos I vieta | V-Team

 

JŪROS ŠVENTĖ 2013 (Klaipėda)
Hip-Hop Solo I vieta | Gytis Jeremičius
Hip-Hop Solo II vieta | Monika Mastavičiūtė
Hip-Hop Solo III vieta | Rytis Survila
Hip-Hop Duo II vieta | Rugilė Vaitkūnaitė ir Danielė Sadauskaitė
Hip-Hop Duo I vieta | Gytis Jeremičius ir Dovilė Matulytė
Hip-Hop Small Group II vieta | Me Gusta Juniors

LITHUANIAN CUP 2013 (Klaipėda)
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Group Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Winner of Lithuanian Cup Taurės nugalėtojai | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Adults III vieta | V-Team
Hip-Hop Small Group Adults I vieta | V-Team

 

2014 m.

STREETSTYLE 2014
Free Dance Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Free Dance Adults I vieta | V-Team
Free Dance Adults III vieta | Fem.Me

 

LATVIA OPEN 2014 (Latvija, Ryga)
Hip-Hop Juniors Formation I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Juniors Small Group II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Children Formation I vieta | Monsters

Šokių festivalis ŠOKIŲ ERDVĖSE 2014 (Kaunas)
Beginners II vieta | Me Gusta Street Kids
I vieta | Me Gusta Monsters
I vieta | Me Gusta Juniors II
I vieta | Fem.Me
II vieta | Hype
Show Dance I vieta | Me Gusta Juniors
Grand Prix | Me Gusta Juniors
Grand Prix | V-Team

LITHUANIAN OPEN 2014
Hip-Hop Duo Children III vieta | Paulina Žilinskaitė ir Jogilė Žaltauskaitė
Hip-Hop Small Group Children II vieta | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Formation Children II vieta | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Duo Juniors III vieta | Danielė Sadauskaitė ir Rugilė Vaitkūnaitė
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Duo Adults III vieta | Bernadeta Martusevičiūtė ir Samanta Godliauskaitė
Hip-Hop Small Group Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Battles I vieta | Dovydas Girdauskas

 

RISE UP 2014 (Vilnius)
Kids Formation I vieta | Me Gusta Monters
Juniors Formation III vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Beginners Battles I vieta | Me Gusta Juniors

LITHUANIAN SPRING CUP 2014 (Klaipėda)
Winner Lithuanian Cup (Best team) | Šokių Studija Me Gusta
Hip-Hop Formation Children Beginners III vieta | Street Kids Beginners
Hip-Hop Small Group Children I vieta | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Formation Children III vieta | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Group Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Duo Juniors II vieta | Dovydas Girdauskas ir Karolina Tirvaitė
Hip-Hop Formation Juniors Beginners III vieta | MG Beginners
Hip-Hop Small Group Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Male Solo Juniors II vieta | Dovydas Girdauskas

 

JŪROS ŠVENTĖ HIP-HOP RITMU 2014 (Klaipėda)
Hip-Hop Male Solo Adults I vieta | Gytis Jeremičius
Hip-Hop Male Solo Juniors II vieta | Dovydas Girdauskas
Hip-Hop Female Solo Juniors I vieta | Danielė Sadauskaitė
Hip-Hop Female Solo Juniors II vieta | Karolina Tirvaitė
Hip-Hop Female Solo Juniors III vieta | Vanesa Godliauskaitė
Hip-Hop Female Solo Adults III vieta | Monika Mastavičiūtė
Hip-Hop Duo Juniors II vieta | Dovydas Girdauskas ir Karolina Tirvaitė
Hip-Hop Small Group Juniors II vieta | Me Gusta Juniors

LITHUANIAN CUP 2014 (Klaipėda)
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Small Group Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Duo Adults I vieta | Gabija Kaziūnaitė ir Karolis Knystautas
Hip-Hop Male Solo Juniors II vieta | Dovydas Girdauskas

BLACK&WHITE DANCE SESSION 2014 (Kaunas)
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Grand Prix | V-Team
Hip-Hop Small Group Adults I vieta | N`School
Hip-Hop Small Group Juniors I vieta | D`Stars
Hip-Hop Duo Adults I vieta | Gabija Kaziūnaitė ir Karolis Knystautas

 

2015 m.

STREETSTYLE 2015 (Kaunas)
Free Dance Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Free Dance Adults I vieta | Fem.Me LATVIA OPEN 2015 (Latvija, Ryga)
Hip-Hop Solo Female Children I vieta | Rugilė Tautkutė
Hip-Hop Solo Male Juniors I vieta | Arnas Alkevičius
Hip-Hop Solo Male Adults I vieta | Gytis Jeremičius
Hip-Hop Solo Male Adults I vieta | Dovydas Girdauskas
Hip-Hop Formation Children II vieta | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Groups Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Duo Adults I vieta | Dovilė Matulytė ir Gytis Jeremičius
Hip-Hop Duo Adults II vieta | Gabija Kaziūnaitė ir Karolis Knystautas

 

BLACK&WHITE DANCE SESSION 2015 (Kaunas)
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Small Group Adults I vieta | V-Team
Grand Prix | V-Team

 

Šokių Festivalis ŠOKIŲ ERDVĖSE 2015 (Kaunas)
Beginners III vieta | Me Gusta Street Kids
I vieta | Me Gusta Monsters
Beginners III vieta | Juniors Beginners
I vieta | Hype
I vieta | Fem.Me
III vieta | D’Stars
III vieta | D’Stars
Grand Prix | Me Gusta Juniors

 

DANCE REVOLIUTION 2015 (Vilnius)
Grand Prix | V-Team
Hip-Hop Formation Children I vieta | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Juniors III vieta | Juniors 2
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults III vieta | Hype

 

BLACK&WHITE DANCE SESSION 2015 (Kaunas)
Hip-Hop Kids Formation I vieta | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Kids Small group I vieta  | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Kids Duo I vieta | Paulina Žilinskaitė ir Jogilė Žaltauskaitė
Hip-Hop Kids Duo III vieta | Miglė Vosyliutė ir Rugilė Šapolaitė
Hip-Hop Juniors Duo  II vieta | Aušra Pakėnaitė ir Greta Kuzmickytė
Hip-Hop Juniors Small Groups I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Juniors Formation I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Adults Duo Beginners III vieta | Laurynas ir Karolina
Hip-Hop Adults Duo Advanced I vieta | Goda Kujavskytė ir Greta Puslytė
Hip-Hop Adults Duo Advanced III vieta | Tomas ir Justina
Hip-Hop Adults Small Group Advanced I vieta | D`Stars
Hip-Hop Adults Small Group Advanced II vieta | MG Boys
Hip-Hop Adults Formation I vieta | V-Team
Hip-Hop Adults formation II vieta |D`Stars

SPRING CUP 2015 (Klaipėda)
Hip-Hop Formation Children Beginners I vieta | Street Kids Beginners
Hip-Hop Formation Children II vieta | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Small groups Children III vieta | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Groups Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Groups Adults III vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Street Show Formation Adults I vieta | Fem.Me
Street Show Formation Adults II vieta |V-Team
Street Show Formation Juniors I vieta |Me Gusta Juniors

 

LITHUANIAN OPEN 2015 (Kaunas)
Hip-Hop Small Group Children II vieta | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Formation Children I vieta | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Groups Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Groups Juniors Beginners II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Duo Adults I vieta | Dovilė Matulytė ir Gytis Jeremičius
Hip-Hop Duo Adults III vieta | Gabija Kaziūnaitė ir Karolis Knystautas
Hip-Hop Small Groups Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Small Groups Adults Beginners I vieta | Hype
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Solo Male Adults II vieta | Gytis Jeremičius
Hip-Hop Solo Female Adults II vieta | Goda
Hip-Hop Solo Female Juniors II vieta | Karolina Tirvaitė

JŪROS ŠVENTĖ 2015 (Klaipėda)
Hip-Hop Solo Female Juniors I vieta | Karolina Tirvaitė
Hip-Hop Solo Female Juniors II vieta | Vanesa Godliauskaitė
Hip-Hop Duo Adults I vieta | Gytis Jeremičius ir Dovilė Matulytė
Hip-Hop Duo Adults III vieta | Danielė Sadauskaitė ir Jogilė Padrėzaitė
Hip-Hop 2vs2 Battles II vieta | Gytis jeremičius ir Vilius

IDO PASAULIO GATVĖS ŠOKIŲ ČEMPIONATAS 2015 (Italija, Rimini)
Electric Boogie Solo Male Adults II vieta | Gytis Jeremičius
Hip Hop Duo Adults XX vieta | Dovydas Girdauskas ir Rytis Survila

Hip Hop Small Groups Adults XVI vieta | V-Team

LITHUANIAN CUP 2015 (Klaipėda)
Lithuanian Cup Taurė | Šokių Studija Me Gusta
Hip-Hop Duo Adults II vieta | Gytis jeremičius ir Dovilė Matulytė
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Small Groups Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Juniors I vieta |Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Groups Juniors I vieta | Me Guta Juniors
Hip-Hop Solo Female Children I vieta | Ugnė Jakaitytė
Hip-Hop Solo Female Children II vieta | Paulina Žiliskaitė
Hip-Hop Solo Female Juniors II vieta | Karolina Tirvaitė

 

BLACK&WHITE DANCE SESSION 2015 (Kaunas)
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults II vieta | D`Stars
Hip-Hop Small Groups Adults I vieta | N`school
Hip-Hop Small Groups Adults II vieta | D`Stars
Hip-Hop Duo Adults II vieta | Gytis Jeremičius ir Karolis Knystautas

 

2016 m.

STREETSTYLE 2016 (Kaunas)
Street Show Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Street Show Formation Adults III vieta | Hype
Street Show Formation Adults I vieta | V-Team

Šokių Festivalis ŠOKIŲ ERDVĖSE 2016 (Kaunas)
Mini Kids II vieta | Me Gusta Mini Kids
Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Children I vieta | Monsters

 

ŠOKIŲ FIESTA 2016 (Kaunas)
Mini Kids II vieta | Me Gusta Mini Kids

BLACK&WHITE DANCE SESSION 2016 (Kaunas)
Adults Duo II vieta | Jogilė Padrėzaitė ir Danielė Sadauskaitė
Adults Small Groups III vieta | D’stars
Adults Small Groups I vieta | Fem.Me
Adults Formation I vieta | V-team
Adults Formation II vieta | Fem.Me 
Adults Formation III vieta | MG 
Children Formation I vieta | Monsters
Adults 2 Formation I vieta | N19


STREET ART 2016 (Kaunas)
Street Show Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Street Show Adults II vieta | Fem.Me
Hip-Hop Small Groups Adults I vieta | Hype
Hip-Hop Formation Mini Kids I vieta | Me Gusta Mini Kids
Hip-Hop Formation Mini Kids II vieta | New Kids
Hip-Hop Small Groups Children III vieta | Monsters
Hip-Hop Solo Female Adults II vieta | Danielė Sadauskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults III vieta | Jogilė Padrėzaitė
Hip-Hop Solo Male Adults II vieta | Remigijus Pasvenskas
Hip-Hop Solo Female Children I vieta | Ugnė Jakaityte
Hip-Hop Solo Female Children II vieta | Rugilė Šapolaitė
Hip-Hop Solo Male Juniors II vieta | Arnas Alkevičius
Hip-Hop Duo Adults I vieta | Jogilė Padrėzaitė ir Danielė Sadauskaitė
Hip-Hop Duo Adults II vieta | Aistė Anusevičiūtė ir Žilvinas Majauskas
Hip-Hop Duo Children II vieta | Domas ir Ugnė Jakaitytė
Hip-Hop Solo Female Mini Kids I vieta | Saulė
Hip-Hop Solo Female Mini Kids II vieta | Vanesa
Hip-Hop Solo Male Mini Kids I vieta | Benas Navadonskis
Hip-Hop Solo Male Mini Kids II vieta | Dovydas Davidonis
Hip-Hop Solo Male Mini Kids III vieta | Jokūbas

DANCE REVOLUTION 2016 (Vilnius)
Grand Prix | V-Team
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults II vieta | Hype
Hip-Hop Small Groups Adults II vieta | Hype
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Street Show Formation Adults I vieta | V-Team
Street Show Formation Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Children II vieta | Monsters

EUROPEAN CUP 2016
Hip-Hop Solo Male Mini Kids I vieta | Benas Navadonskis
Hip-Hop Solo Male Mini Kids III vieta | Faustas Vasiliauskas
Hip-Hop Formation Mini Kids II vieta | Me Gusta Mini Kids
Hip-Hop Formation Mini Kids III vieta | New Kids
Hip-Hop Duo Children III vieta | Domas ir Ugnė Jakaitytė
Hip-Hop Solo Female Children II vieta | Ugnė Jakaitytė
Hip-Hop Solo Female Juniors III vieta | Karolina Tirvaitė
Hip-Hop Formation Children Beginners III vieta | Street Kids Beginners
Hip-Hop Formation Juniors Beginners III vieta | Juniors Beginners
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small groups Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Solo Male Adults II vieta | Dovydas Girdauskas
Hip-Hop Small groups Adults III vieta | Hype
Street Show Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Street Show Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Small groups Adults I vieta | V-Team
European Cup Taurė | Me Gusta

LITHUANIAN OPEN 2016 (Kaunas)
Hip-Hop Small groups Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Freedance Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Adults II vieta | V-Team
Freedance Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Small groups Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Children III vieta | Monsters
Hip-Hop Small groups Children III vieta | Monsters
Hip-Hop Solo Male Adults I vieta | Dovydas Girdauskas
Hip-Hop Solo Male Adults III vieta | Žilvinas Majauskas
Hip-Hop Solo Male Juniors I vieta | Arnas Alkevičius
Hip-Hop Solo Femle Adults III vieta | Dovilė Matulytė
Hip-Hop Solo Female Juniors II vieta | Karolina Tirvaitė
Hip-Hop Solo Female Juniors III vieta | Vanesa Godliauskaitė

IDO PASAULIO GATVĖS ŠOKIŲ ČIAMPIONATAS 2016 (Austrija)
Hip-Hop Solo Male Adults I vieta | Dovydas Girdauskas

 

LITHUANIAN CUP 2016 (Klaipėda)
Hip-Hop Solo Male Juniors I vieta | Arnas Alkevičius
Hip-Hop Solo Male Adults I vieta | Dovydas Girdauskas
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hip Small Groups Adults II vieta | V-Team
Hip-Hop Small Groups Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Street Show Juniors III vieta | Me Gusta Juniors

 

2017 m.

BLACK&WHITE DANCE SESSION 2017 (Kaunas)
Hip-Hop Small Groups Children II vieta | Monsters
Hip-Hop Formation Children II vieta | Monsters
Hip-Hop Duo Children III vieta | Simona ir Gabija
Hip-Hop Duo Adults III vieta | Karolis Knystautas ir Gabija Kaziūnaitė
Hip-Hop Small Groups Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-team
Hip-Hop Formation Adults 2 II vieta | N19

STREETSTYLE 2017 (Kaunas)
Grand Prix | V-Team
Street Show Formation Adults I vieta | V-Team
Street Show Formation Adults III vieta | Hype  
Street Show Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Street Show Small Groups Children I vieta | Mini MG Boys

Šokių Festivalis ŠOKIŲ ERDVĖSE 2017 (Kaunas)
Children III vieta | Monsters
Juniors II vieta | Me Gusta Juniors

LIETUVOS TALENTAI 2017 (Vilnius)
V vieta | Me Gusta V-Team

 

STREET ART 2017 (Kaunas)
Hip-Hop Formation Mini Kids I vieta | Mini Kids
Hip-Hop Small Groups Mini Kids I vieta | Mini Kids
Hip-Hop Formation Mini Kids II vieta | MG New Kids
Hip-Hop Solo Mini Kids III vieta | Kornelija Kilikevičiūtė
Hip-Hop Female Solo Juniors I vieta | Greta Žukauskaitė
House Female Solo III vieta | Paulina Žilinskaitė
Street Show Small Groups Children I vieta | Mini MG Boys
Street Show Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Children I vieta | Monsters
Hip-Hop Small Groups Children III vieta | Monsters
Hip-Hop Formation Adults I vieta | Hype

EUROPEAN CUP 2017 (Estija, Tartu)
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Street Show Formation Adults II vieta | V-Team

 

WORLD OF DANCE 2017 | LITHUANIA (Vlnius)
Hip-Hop Formation I vieta | V-Team

LITHUANIA OPEN 2017 (Palanga)
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Freedance Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Groups Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Children III vieta | Me Gusta Monsters
Hip-Hop Formation Juniors Beginners I vieta | Me Gusta Juniors Beginners
Hip-Hop Small Groups Adults Beginners I vieta | Me Gusta Adults Beginners
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Small Groups Adults I vieta | V-Team
Freedance Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Duo Juniors III vieta | Jarūnė Macelytė ir Akvilė Gedminaitė
Hip-Hop Solo Male Adults I vieta | Dovydas Girdauskas
Hip-Hop Solo Male Adults III vieta | Žilvinas Majauskas
Hip-Hop Solo Female Adults II vieta | Danielė Sadauskaitė
Hip-Hop Solo Male Children II vieta | Nojus Vosylius

BLACK & WHITE DANCE SESSION 2017 (Kaunas)
Hip-Hop Duo Juniors III vieta | Akvilė Gedminaitė ir Jarūnė Macelytė
Hip-Hop Small Groups Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Groups Adults I vieta | MG girls
Hip-Hop Small Groups Adults III vieta | MG boys
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team

2018 m.

ŠOK 2018 (Kaunas)
Street Show Formation Adults I vieta | V-Team
Street Show Formation Adults II vieta | Hype  
Street Show Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Street Show Small Groups Juniors II vieta | Me Gusta Juniors

SHOCK 2018 (Kėdainiai)
Street Show Adults I vieta | Hype
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Children Beginners I vieta | Children 15
Hip-Hop Formation Mini Kids I vieta | Mini Kids 2
Hip-Hop Formation Mini Kids II vieta | Mini Kids
Hip-Hop Formation Children II vieta | Monsters
Originaliausias pasirodymas | Me Gusta Juniors

 

STREET ART 2018 (Kaunas)
Streetdance Show Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Streetdance Show Small Groups Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Groups Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Groups Juniors III vieta | TS
Hip-Hop Small Groups Children I vieta | Monsters
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Streetdance Show Formation Adults I vieta | Hype
Hip-Hop Small Groups Adults II vieta | Hype
Hip-Hop Formation Mini Kids I vieta | Mini Kids 2 
Hip-Hop Formation Mini Kids II vieta | Mini Kids 1
Hip-Hop Solo Mini Kids II vieta | Kornelija Kilikevičiūtė
Hip-Hop Solo Male Children I vieta | Nojus Vosylius
Hip-Hop Solo Male Children II vieta | Tadas Stankevičius
Electric Boogie Solo Children II vieta | Nojus Vosylius
Hip-Hop Solo Female Children II vieta | Simona Žukauskaitė
Hip-Hop Solo Female Juniors II vieta | Viltė Kunigauskaitė
Hip-Hop Solo Female Juniors III vieta | Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults II vieta | Danielė Sadauskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults III vieta | Emilija Šimkutė
Hip-Hop Duo Children II vieta | Tadas Stankevičius ir Nojus Vosylius
Hip-Hop Duo Juniors III vieta | Deimantė Tamošaitytė ir Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Duo Adults II vieta | Dovilė Matulytė ir Eivina Kirvelaitytė 

 

DANCE REVOLUTION 2018 (Vilnius)
Grand Prix | V-Team
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults III vieta | Hype
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Juniors One
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Juniors 2
Hip-Hop Formation Juniors III vieta | Juniors 3
Street Show Formation Adults I vieta | V-Team
Street Show Formation Adults III vieta | Hype
Street Show Formation Juniors I vieta | Juniors One

FREE DANCE HANZA 2018 (Kaunas)
Hip-Hop Formation Mini Kids I vieta | Mini Kids 2
Hip-Hop Formation Mini Kids II vieta | Mini Kids
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Juniors One
Hip-Hop Formation Juniors III vieta | Juniors II
Hip-Hop Formation Adults I vieta | Hype 
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team 

 

SPRING CUP 2018 (Anykščiai)
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V – Team 
Hip-Hop Small Groups Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults II vieta | Hype  
Hip-Hop Small Groups Children III vieta | Monsters
Hip-Hop Formation Children II vieta | Monsters 
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Juniors One 
Hip-Hop Small Groups Juniors II vieta | Juniors One
Hip-Hop Small Groups Juniors III vieta | TS 
Hip-Hop Solo Female Juniors II vieta | Paulina Žilinskaitė 
Hip-Hop Duo Adults I vieta | Aiste Anusevičiūtė ir Rokas Pakalnis 
Hip-Hop Solo Male Adults I vieta | Dovydas Girdauskas
Hip-Hop Solo Male Adults III vieta | Arnas Alkevičius
Hip-Hop Solo Female Adults II vieta | Greta Žukauskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults III vieta | Emilija Šimkutė
Hip-Hop Solo Female Children III vieta | Simona Žukauskaitė
Hip-Hop Duo Children II vieta | Tadas Stankevičius ir Nojus  Vosylius
Hip-Hop Solo Male Children III vieta | Nojus Vosylius

BLACK & WHITE DANCE SESSION 2018 (Kaunas)
Hip-Hop Formation Children I vieta | Monsters
Hip-Hop Formation Juniors III vieta | Juniors Beginners
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Juniors One
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults II vieta | Go-Go
Hip-Hop Small Groups Juniors II vieta | Juniors One
Hip-Hop Small Groups Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Mini Kids III vieta | Mini Kids
Hip-Hop Duo Juniors II vieta | Urtė Bujauskė ir Eva Mačiulytė
Hip-Hop Duo Juniors III vieta | Deimantė Tamošaitytė ir  Miglė Vosyliūtė
Hip-Hop Duo Adults 2 III vieta | Svaja Zubavičienė ir Inga Leskauskė 
Hip-Hop Duo Adults I vieta | Karolis Mongirdas ir Arnas Alkevičius
Hip-Hop Duo Adults II vieta | Aistė Anusevičiūtė ir Rokas Pakalnis

 

LITHUANIAN OPEN 2018 (Palanga)
Hip-Hop Solo Male Children I vieta | Nojus Vosylius
Hip-Hop Solo Male Children II vieta | Tadas Stankevičius
Hip-Hop Solo Female Adults I vieta | Emilija Šimkutė
Hip-Hop Solo Female Adults II vieta | Daniele Sadauskaitė 
Hip-Hop Solo Female Adults III vieta | Dovilė Matulytė
Hip-Hop Solo Female Children III vieta | Simona Žukauskaitė
Hip-Hop Solo Male Adults I vieta | Dovydas Girdauskas  
Hip-Hop Solo Male Adults III vieta | Žilvinas Majauskas
Hip-Hop Solo Female Juniors III vieta | Paulina Žilinskaitė   
Hip-Hop Duo Juniors I vieta | Paulina Žilinskaite ir Deimantė Tamošaitytė
Hip-Hop Small Groups Juniors III vieta | Juniors One
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Small Groups Adults II vieta | V-Team
Hip-Hop Small Groups Juniors Beginners I vieta | Juniors 3
Hip-Hop Formation Juniors Beginners III vieta | Juniors Beginners
Hip-Hop Small Groups Children II vieta | Monsters
Hip-Hop Small Groups Adults II vieta | MG

Hip-Hop Small Groups Children Beginners III vieta | Children 18
Freedance Duo Juniors I vieta | Paulina Žilinskaitė ir Rugilė Šapolaitė
Freedance Small Groups Juniors II vieta | Me Gusta Juniors
Freedance Formation Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Freedance Formation Adults I vieta | V-Team
Freedance Formation Adults II vieta | Hype

IDO PASAULIO GATVĖS ŠOKIŲ ČEMPIONATAS 2018 (Lenkija, Kielcas)
Hip-Hop Solo Female Children 23 vieta | Simona Žukauskaitė
Hip-Hop Solo Male Children 7 vieta | Nojus Vosylius
Hip-Hop Duo Juniors 24 vieta | Deimantė Tamošaitytė ir Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Duo Adults 31 vieta | Aistė Anusevičiūtė ir Rokas Pakalnis
Hip-Hop Duo Adults 38 vieta | Arnas Alkevičius ir Karolis Mongirdas
Hip-Hop Duo Adults 53 vieta | Justina Butkutė ir Ernesta Butkutė (Šokių studija „Infinitum“)
Hip-Hop Duo Children 37 vieta | Nojus Vosylius ir Tadas Stankevičius
Hip-Hop Solo Female Juniors 17 vieta | Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults 7 vieta |  Greta Žukauskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults 46 vieta | Miglė Mikalajūnaitė
Hip-Hop Solo Female Adults 46 vieta | Vanesa Godliauskaite
Hip-Hop Solo Male Adults 47 vieta | Rokas Pakalnis
Hip-Hop Solo Male Adults 36 vieta | Arnas Alkevičius
Hip-Hop Solo Male Adults 26 vieta | Žilvinas Majauskas
Electric Boogie Solo Children 17 vieta | Tadas Stankevičius
Electric Boogie Solo Children 24 vieta | Simona Žukauskaitė
Electric Boogie Solo Children 34 vieta | Nojus Vosylius
Hip-Hop Solo Battle Juniors 36 vieta | Paulina Žilinkaitė
Hip-Hop Solo Battle Children 25 vieta | Tadas Stankevičius
Hip-Hop Production 3 vieta | Me Gusta
Hip-Hop Formation Adults 9 vieta | V-Team
Electric Boogie Solo Adults 25 vieta | Greta Žukauskaitė
Electric Boogie Solo Adults 40 vieta | Ieva Inokaitytė
Electric Boogie Solo Juniors 19 vieta | Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Small Groups Juniors 26 vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Small Groups Juniors 31 vieta | Me Gusta Juniors TS
Hip-Hop Small Groups Adults 13 vieta | V-Team
Electric Boogie Duo Adults 11 vieta | Greta Žukauskaitė ir Ieva Inokaitytė

BLACK & WHITE DANCE SESSION 2018 (Kaunas)
Hip-Hop Formation Mini Kids I vieta |  Me Gusta Mini Kids
Hip-Hop Formation Children I vieta |  Children One
Hip-Hop Formation Juniors I vieta |  Juniors One
Hip-Hop Duo Juniors I vieta |  Deimantė Tamošaitytė ir Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Small Groups Juniors I vieta | Me Gusta  TS
Hip-Hop Small Groups Juniors II vieta | Me Gusta Juniors One
Hip-Hop Duo Adults II vieta | Arnas Alkevičius ir Karolis Mongirdas
Hip-Hop Duo Adults I vieta | Eivina Kirvelaitytė ir Rokas Pakalnis
Hip-Hop Small Groups Adults I vieta | V-Team Mix
Hip-Hop Small Groups Adults II vieta | V-Team Ladies
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults II vieta | O ! MG

 

LITHUANIAN CUP 2018 (Klaipėda)
Hip-Hop Solo Male Children I vieta | Nojus Vosylius
Hip-Hop Solo Male Children IV vieta | Tadas Stankevičius
Hip-Hop Solo Male Children VIII vieta | Dovydas Davydovis
Hip-Hop Solo Female Children VI vieta | Simona Žukauskaitė
Hip-Hop Solo Female Juniors IV vieta | Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Solo Male Adults V vieta | Karolis Mongirdas
Hip-Hop Solo Female Adults VI vieta | Vanesa Godliauskaitė
Hip-Hop Duo Juniors III vieta | Deimantė Tamošaitytė ir Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Duo Adults II vieta | Aistė Anusevičiūtė ir Rokas Pakalnis
Hip-Hop Small Groups Juniors II vieta | Me Gusta Juniors TS
Hip-Hop Small Groups Juniors IV vieta | Me Gusta Juniors One
Hip-Hop Small Groups Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Small Groups Adults III vieta | Ex Hype
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Me Gusta Juniors One
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Lithuanian Cup Winners | Me Gusta

2019 m.

ŠOK 2019 (Kaunas)
Freedance Solo Juniors I vieta | Paulina Žilinskaitė
Streetdance Show Formation Juniors I vieta | Juniors One
Freedance Formation Children II vieta  | Children One
Freedance Duo Adults I vieta | Aistė Anusevičiūtė ir Rokas Pakalnis
Freedance Duo Adults II vieta | Eivina Kirvelaitytė ir Karolis Mongirdas
Freedance Duo Adults III vieta | Vanesa Godliauskaitė ir Miglė Mikalajūnaitė
Streetdance Show Small Groups I vieta | Juniors One
Freedance Formation Adults I vieta | V-Team
Freedance Formation Adults II vieta | Hype
Streetdance Show Small Groups Children I vieta | MGBoys
GRAND PRIX | V-Team

 

LIETUVOS TALENTAI 2019 (Vilnius)
III vieta | Me Gusta V-Team

 

 

STREET ART BEGINNERS 2019 (Kaunas)
Hip-Hop Solo Male Children Beg1 I vieta | Ugnius Adomavičius
Hip-Hop Solo Female Children Beg2 III vieta | Kornelija Kilikevičiūtė
Hip-Hop Formation Children Beg2 IV vieta | Children 15
Hip-Hop Formation Children Beg2 V vieta | Children 18
Hip-Hop Formation Juniors Beg1 III vieta | Juniors 3
Hip-Hop Formation Juniors Beg1 II vieta | Juniors Beginners

 

STREET ART 2019 (Kaunas)
Hip-Hop Formation Mini Kids II vieta  | Mini Kids (1)
Hip-Hop Solo Mini Kids I vieta | Benas Arnašius
Hip-Hop Solo Mini Kids II vieta | Samanta Jasevičiūtė
Hip-Hop Small Groups Children II vieta | Children One

Hip-Hop Solo Male Children I vieta | Nojus Vosylius
Streetdance Show Small Groups Children I vieta | MG Boys
Hip-Hop Formation Children III vieta | Children One
Hip-Hop Small Groups Juniors I vieta | Juniors One
Hip-Hop Small Groups Juniors II vieta | TS
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Juniors One
Streetdance Show Formation Juniors I vieta | Juniors One
Streetdance Show Small Groups Juniors II vieta | Juniors One
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Juniors
Streetdance Show Small Groups Juniors I vieta | Juniors
Streetdance Show Formation Juniors IV vieta | Juniors 2
Hip-Hop Solo Female Juniors II vieta | Rugilė Šapolaitė
Hip-Hop Solo Female Juniors III vieta | Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Duo Juniors I vieta | Paulina Žilinskaitė ir Rugilė Šapolaitė

Pop Dance Formation Juniors III vieta | Pop Ladies
Streetdance Show Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults Beginners I vieta | O!MG
Hip-Hop Formation Adults Beginners II vieta | AdultsB
Hip-Hop Solo Female Adults III vieta | Vanesa Godliauskaitė
Hip-Hop Solo Male Adults II vieta |  Arnas Alkevičius
Hip-Hop Duo Adults III vieta | Aistė Anusevičiūtė ir Rokas Pakalnis

 

ŠOKIŲ GATVĖ 2019  (Jonava)
Hip-Hop Formation Children Beginners II vieta | Children 18
Hip-Hop Formation Juniors Beginners III vieta | Juniors Begginers
Hip-Hop Formation Juniors III vieta | Juniors 3
Hip-Hop Duo Adults II vieta | Aistė Anusevičiūtė ir Rokas Pakalnis
GRAND PRIX III vieta | Aistė Anusevičiūtė ir Rokas Pakalnis

 

EUROPEAN CUP 2019 (Latvija, Liepoja)
Hip-Hop Formation Children I vieta | Children One
Hip-Hop Small Groups Children II vieta | Children One
Hip-Hop Solo Male Children I vieta | Nojus Vosylius
Hip-Hop Solo Male Children II vieta | Dovydas Davidonis
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Juniors One
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Juniors
Hip-Hop Small Groups Juniors I vieta | Juniors One
Hip-Hop Small Groups Juniors III vieta | TS
Streetdance Show Formation Juniors II vieta | Juniors One
Streetdance Show Small Groups Juniors I vieta | Juniors One
Hip-Hop Solo Female Juniors V vieta | Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Solo Male Juniors III vieta | Tadas Stankevičius
Hip-Hop Duo Juniors II vieta | Paulina Žilinskaitė ir Rugilė Šapolaitė
Hip-Hop Duo Juniors V vieta | Gabija Morkūnaitė ir Eva Mačiulytė
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults V vieta | Hype
Streetdance Show Small Groups Adults II vieta | Hype
Hip-Hop Solo Female Adults I vieta | Eivina Kirvelaitytė
Hip-Hop Solo Female Adults III vieta | Vanesa Godliauskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults V vieta | Greta Žukauskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults VI vieta | Evelina Miežetytė
Hip-Hop Solo Male Adults V vieta | Arnas Alkevičius |
Hip-Hop Solo Male Adults VII vieta | Rokas Pakalnis
Hip-Hop Duo Adults I vieta | Aistė Anusevičiūtė ir Rokas Pakalnis
Hip-Hop Duo Adults II vieta | Miglė Mikalajūnaitė ir Vanesa Godliauskaitė
Hip-Hop Duo Adults III vieta | Gabrielė Skruodenytė ir Justė Rukšėnaitė
Hip-Hop Duo Adults VI vieta | Greta Kuzmickytė ir Eglė Tarasevičiūtė
EUROPEAN CUP TAURĖ | Me Gusta

PAVASARIO ŠĖLSMAS 2019 (Garliava)
Hip-Hop Formation Mini Kids II vieta | Mini Kids
Hip-Hop Formation Mini Kids III vieta | Mini Kids 2

DANCE REVOLUTION 2019 (Vilnius)
Hip-Hop Formation Children I vieta | Children One
Hip-Hop Formation Children VI vieta | Monsters
Hip-Hop Formation Juniors I vieta | Juniors One
Streetdance Show Formation Juniors II vieta  | Juniors One
Streetdance Show Formation Juniors VIII vieta | Juniors 2
Hip-Hop Formation Juniors VI vieta | Juniors 3
Hip-Hop Formation Juniors Beginners III vieta | Juniors Beginners
Hip-Hop Formation Juniors IV vieta | MG Juniors
Pop Dance Formation Juniors I vieta | Pop Ladies
Streetdance Show Small Groups Juniors I vieta | Juniors One
Streetdance Show Small Groups Juniors II vieta | MG Juniors
Streetdance Show Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
GRAND PRIX Streetdance Show  | V-Team
GRAND PRIX Hip-Hop | V-Team
Streetdance Show Formation Adults V vieta | Hype
Hip-Hop Formation Adults II vieta | Hype
Hip-Hop Formation Adults Beginners | O!MG
Hip-Hop Formation Adults Beginners VI vieta | Adults B

BLACK & WHITE DANCE SESSION 2019 (Kaunas)
Hip-Hop Small Groups Adults II vieta | MG Ladies
Hip-Hop Formation Adults Beginners  II vieta | MG  Ladies Beginners

 

LITHUANIAN OPEN 2019 (Palanga)
Hip-Hop Solo Male Children I vieta | Nojus Vosylius
Hip-Hop Solo Male Children IV vieta | Dovydas Davidonis
Hip-Hop Solo Male Children V vieta | Benas Navandonskis
Hip-Hop Duo Children II vieta | Liepa Burokaitė ir Dovydas Davidonis
Hip-Hop Small Groups Children I vieta | Children One
Hip-Hop Formation Children Beginners  I vieta | Children 15
Hip-Hop Formation Children Beginners  II vieta | Children 18
Hip-Hop Solo Female Juniors I vieta | Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Solo Female Juniors VI vieta | Rugilė Šapolaitė
Hip-Hop Solo Male Juniors V vieta | Tadas Stankevičius
Hip-Hop Duo Juniors II vieta | Paulina Žilinskaitė ir Rugilė Šapolaitė
Hip-Hop Duo Juniors III vieta |Gabija Morkūnaitė ir Eva Mačiulytė
Hip-Hop Duo Juniors VI vieta | Gustė Samusiovaitė ir Kamilė Jazokas
Hip-Hop Small Groups Juniors I vieta | Juniors One
Hip-Hop Small Groups Juniors IV vieta | TS
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Juniors One
Hip-Hop Formation Juniors IV vieta | Me Gusta Juniors
Hip-Hop Formation Juniors Beginners IV vieta | Juniors Beginners
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-Team
Hip-Hop Formation Adults IV vieta | Hype
Hip-Hop Solo Female Adults II vieta | Eivina Kirvelaitytė
Hip-Hop Solo Female Adults IV vieta | Vanesa Godliauskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults V vieta | Evelina Miežetytė
Hip-Hop Solo Female Adults  VI vieta | Emilija Daugėlaitė
Hip-Hop Formation Adults Beginners I vieta | MG
Freedance Small Groups Children I vieta | MG boys
Freedance Small Groups Children V vieta |  Monsters
Freedance Small Groups Juniors I vieta | Me Gusta Juniors
Freedance Formation Juniors IV vieta | Pop Ladies
Freedance Duo Adults I vieta | Rokas Pakalnis ir Aistė Anusevičiūtė
Freedance Duo Adults IV vieta | Vanesa Godliauskaitė ir Miglė Mikalajūnaitė
Freedance Formation Adults I vieta | V-Team

 

IDO PASAULIO GATVĖS ŠOKIŲ ČEMPIONATAS 2019 (Vokietija, Bremenhavenas)
Hip-Hop Duo Adults 23 vieta | Rokas Pakalnis ir Aistė Anusevičiūtė
Hip-Hop Duo Adults 23 vieta | Vanesa Godliauskaitė ir Miglė Mikalajūnaitė
Hip-Hop Duo Adults 23 vieta | Karolis Mongirdas ir Eivina Kirvelaitytė
Hip-Hop Solo Male Children IX vieta | Nojus Vosylius
Hip-Hop Formation Juniors 13 vieta | Juniors One
Hip-Hop Solo Female Juniors 17 vieta | Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults X vieta | Greta Žukauskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults 51 vieta | Vanesa Godliauskaitė
Hip-Hop Solo Male Adults 25 vieta | Arnas Alkevičius
Hip-Hop Solo Male Adults 28 vieta | Karolis Mongirdas
Hip-Hop Solo Male Adults 52 vieta | Rokas Pakalnis
Hip-Hop Formation Adults X vieta | V-team
Electric Boogie Solo Male Children IX vieta | Nojus Vosylius
Electric Boogie Duo Juniors IV vieta | Nojus Vosylius ir Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Small Groups Adults III vieta | V-team
Hip-Hop Small Groups Juniors 23 vieta | Juniors One

LITHUANIAN CUP 2019 (Klaipėda)
Hip-Hop Solo Male Children I vieta | Nojus Vosylius
Hip-Hop Solo Female Juniors I vieta | Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults I vieta | Eivina Kirvelaitytė
Hip-Hop Solo Female Adults II vieta | Vanesa Godliauskaitė
Hip-Hop Solo Female Adults III vieta | Greta Žukauskaitė
Hip-Hop Solo Male Adults III vieta | Arnas Alkevičius
Hip-Hop Duo Adults II vieta | Eivina Kirvelaitytė ir Karolis Mongirdas
Hip-Hop Small Groups Adults II vieta | V-team
Hip-Hop Formation Juniors II vieta | Juniors One
Hip-Hop Formation Adults I vieta | V-team

BLACK&WHITE DANCE SESSION 2019 (Kaunas)
Hip-Hop Formation Mini Kids I vieta | Mini Kids
Hip-Hop Formation Children I vieta | Children One
Hip-Hop Duo Juniors II vieta | Rugilė Šapolaitė ir Paulina Žilinskaitė
Hip-Hop Duo Juniors I vieta | Kamilė Jazokas ir Gustė Samusiovaitė
Hip-Hop Small Groups Juniors II vieta | Juniors TS
Hip-Hop Small groups I vieta | Juniors One
Hip-Hop Fromation Juniors II vieta | Juniors One
Hip-Hop Duo Adults III vieta | Justė Rukšėnaitė ir Gabrielė Skrodenytė
Hip-Hop Duo Adults II vieta | Aistė Anusevičiūtė ir Eivina Kirvelaitytė
Hip-Hop Duo Adults I vieta | Karolis Mongirdas ir Rokas Pakalnis
Hip-Hop Small Groups Adults III vieta | V-team Ladies
Hip-Hop Small Groups Adults I vieta | V-team
Hip-Hop Formation Adults II vieta | V-team
Hip-Hop Formation Adults I vieta | Hype

 

ŠOK 2019 (Kaunas)
Freedance Solo Children III vieta | Nojus Vosylius
Freedance Duo Adults II vieta | Rokas Pakalnis ir Aistė Anusevičiūtė
Freedance Duo Adults III vieta | Vanesa Godliauskaitė ir Miglė Mikalajūnaitė
Freedance Small Groups Juniors I vieta | Juniors One
Freedance Small Groups Adults I vieta | V-Team Couples
Freedance Small Groups Adults II vieta | V-Team Ladies
Streetdance Show Formation Juniors I vieta | Juniors One
Streetdance Show Formation Adults II vieta | Hype
Streetdance Show Formation Adults I vieta | V-Team