Spalio mėn. 23-27d. Kielce mieste, Lenkijoje, Me Gusta atstovauja Lietuvą Pasaulio IDO HIP-HOP šokių čempionate. Lietuvą atstovauja 54-uri  Me Gustos šokėjai. Patiksliname,kad šiais metais pasaulio čempionate dalyvauja 34 šalys ir 2590 šokėjai. Įvairios kategorijos dominuoja čempionate: Solo, Duo, Small group (3-7 šokėjai), Formation (8-24 šokėjai), ir Production (25-100 šokėjų). Taip pat penkios amžiaus grupės: Mini Kids, Childrens, Juniors ir Adults, Adults 2 kategorijos.

Čempionato dienoraštis:

10-27 Penktoji diena,

Paskutinė diena Lenkijone, IDO pasaulio čempionate. Nors ir šiandien šokom mažiausiai, nuovargį jautėme didžiausią. Mūsų dienos rezultatai: ELECTRIC BOOGIE SOLOS ADULTS kategorijoje Greta Žukauskaitė užėmė 25 – ąją, o Ieva Inokaitytė 40 – ąją vietą iš 40 dalyvių. ELECTRIC BOOGIE SOLOS JUNIORS kategorijoje Paulina Žilinskaitė pelnė 19 – ąją vietą iš 41 dalyvių. GROUPS JUNIORS kategorijoje ,,Me Gusta Juniors One” užėmė 26 – ąją vietą , o ,,Me Gusta Juniors TS” 31 – ąją vietą iš 34 dalyvių. GROUPS ADULTS kategorijoje komanda ,,V – team” užėmė 13 – ąją vietą iš 32 dalyvių. ELECTRIC BOOGIE DUOS ADULTS kategorijoje Greta Žukauskaitė ir Ieva Inokaitytė pelnė 11 – ąją vietą iš 16 dalyvių. Savaitė buvo sunki, bet grįžome pasisėmę naujų įdėjų ir dar daugiau  noro tobulėti, susitiksime Me Gustoje 🙂

10-26 Ketvirtoji diena,

Pasaulio čempionato priešpaskutinė diena.Šiandien mūsų dieną dominavo SOLO BATTLE kategorijos. HIP HOP SOLOS BATTLE JUNIORS kategorijoje Paulina Žilinkaitė užėmė 36 – ąją vietą iš 74 dalyvių.HIP HOP SOLOS BATTLE CHILDREN kategorijoje Tadas Stankevičius pelnė 25 – ąją vietą iš 64 dalyvių. Nors ir mūsų dieną pagrinde dominamo BATTLE kategorijos, reiktų nepamiršti ir PRODUCTION SHOW bei FORMATIONS ADULTS kategorijų. PRODUCTION SHOW kategorijoje ,,Me Gusta” šokių studijos šokėjai užėmė 3 – ąją vietą ir 3 komandų. FORMATIONS ADULTS kategorijoje, mūsų komandai ,,V – Team” šias metais pavyko pereiti iki pusfinalio. Garbingai pelnė 9 – ąją vietą iš 24 komandų. Šiais metai nepavyko išlaikyti prizinės vietos titulo, tačiau tikimės stipresnių rezultatų ateityje. Rytoj – paskutinė pasaulio čempionato diena, po kurios iškart važiuosime namo. Mūsų laukia ELECTRIC BOOGIE SOLO ADULTS, ELECTRIC BOOGIE SOLO JUNIORS, ELECTRIC BOOGIE DUOS ADULTS, GROUPS JUNIORS, GROUPS ADULTS kategorijos, todėl linkime sėkmės ir susikaupimo.

10-25 Trečioji diena,

IDO pasaulio čempionatas įpusėjo. Rytas prasidėjo nuo HIP – HOP DUO CHILDREN kategorijos, kurioje Nojus Vosylius ir Tadas Stankevičius užėmė 37 – ąją vietą iš 53 dalyvių. Dienai nespėjus įpusėti, prasidėjo SOLO JUNIOR FEMALE ir SOLO ADULT FEMALE kategorijos. Paulina Žilinskaitė (SOLO JUNIOR FEMALE) užėmė 17 – ąją vietą iš 89 – ų dalyvių. Aukščiausia šios dienos rezultatą  parodė Greta Žukauskaitė (SOLO ADULT FEMALE) patekusi į pusfinalį užėmė 7 – ąją vietą iš 75 – ų dalyvių, tai yra aukščiausias  rezultas šokių studijos istorijoje (solo female kategorijoje) . Taip pat norime pasidžiaugti ir kitų SOLO ADULTS FEMALE kategorijos dalyvėmis: Miglė Mikalajūnaitė užėmė  46 – ąją, Vanesa Godliauskaite, užėmė t  46 – ąją iš 75  dalyvių.  SOLO ADULT MALE kategorijoje Rokas Pakalnis pelnė 47 – ąją vietą, Arnas Alkevičius  36 – ąją vietą, o Žilvinas Majauskas 26 – ąją vietą iš 64 dalyvių.

Po Hip – Hop solo kategorijų vyko ELECTRIC BOOGIE CHILDREN SOLO kategorija. Nojus Vosylius iškovojo 34 – ąją vietą, Simona Žukauskaitė 24 – ąją vietą, o Tadas Stankevičius 17 – ąją vietą iš 40 dalyvių.

Rytoj mūsų laukia ypatinga diena, nes pasirodo V – TEAM komanda ADULT FORMATION  ir visi ,,Me Gusta‘‘ studijos šokėjai PRODUCTION SHOW kategorijose. Linkime šokėjams sėkmės ir gerų rezultatų.

10.24 – Antroji diena,

Nauja, produktyvi diena pasaulio čempionate. Bene viena svarbiausių dienų jauniesiems studijos šokėjams – paaugliams, ir solistams. Stipriai bei atsakingai pasiruošę studijos komanda Juniors I žengė į šokių aikštelę su HIP-HOP FORMATION pasirodymu. Juniors konkuravosi su 24-iomis komandomis iš (35) skirtingų pasaulio šalių užėmė 18-ą vietą. Komandos nariai, kartu palaikantys vienas kitą, įgavo daugiau patirties, suprato  savo silpnasias vietas bei padidino pasiryžimą atkakliai dirbti naujam FORMATION pasirodymui ateityje.

Antroje dienos pusėje studijos solistai dominavo SOLO kategorijoje. Įnirtingai šokę bei visa savo energiją atidavę beveik visi Juniors bei Adults solistai perėjo į kitus etapus, kuriuose galės pasirodyti trečiąją čempionato dieną.